PDA

View Full Version : Licnost koja je obelezila proslu godinu


Crni Gruja
19-12-2008, 06:28
Ko je ta licnost koja je po vama obelezila proslu godinu, po kojoj licnosti ce se ona pamtiti? Iz bilo koje sfere. Ja bih izdvojio 3. Obamu, predsednika SAD, iz polja politike. Sto se muzike tice to je definitivno Tose Proeski po mojem misljenju. A kada se radi o sedmoj umetnosti, to je Heath Ledger.

Da cujem vasa misljenja?

36310
19-12-2008, 08:44
Pa na prvo mesto Obama jer ne samo da je obelezio ovu godinu vec je i samim njegovim izborom napravljen presedan u celokupnoj Americkoj(citaj svetskoj) istoriji.

Na drugo mesto bih stavio onog Irackog novinara koji je kondurama gadj'o onu dzukelu od Busha!

Sto se tice umetnika glas bi dao nasem Mirzi Soljaninu jer stvarno me je prijatno iznenadio i svojim nastupom i svojom pesmom.

supergirl
19-12-2008, 11:20
Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!

Tahirovce
19-12-2008, 17:14
Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!

ohoho jos jedan glas :biggrin: salim se,.

ja bih pomenuo 3 Sjenicaka koja su prosle godine kvalitetno promovisala Sjenicu, Asmir Kolasinac, Damir Rastic i trener KK Sjenica Meaz Zenovic....

NeXeN
19-12-2008, 19:21
Dzekivoc Nermin,za rad u ucenickom parlamentu gimnazije.
Ako se stvarno baci u politicke vode jednog dana,ko sto prica, imace glas od mene!
Samo mala ispravka,ja sam Dzeko,ne vise Dzekovic...
U politicke vode bez tebe i Ilde, nikako...
U cetvrtak mi je ona toliko nedostajala, a tebe kao da nije bilo izgleda zbog hormona (lekcije koje si ucila, da drugi ne pametuju zasto zbog hormona), tako da sam skoro bio vezanih ruku. Ja sam navikao da saslusam sve, bilo da se slazem sa njihovim misljenjem ili ne,ipak ih postujem, pa su se toliko bili opustili u praznoj prici. Ilda da je bila tu, rekla bi im "sedite tu i cutite" sto mi je stvarno u jednom trenutku i trebalo.
Uglavnom, hvala ti sto si mene izabrala, mada vidim po malo ironije u svemu ovome.

NeXeN
19-12-2008, 19:22
ohoho jos jedan glas :biggrin: salim se,

nema sta da se salis...
to ti je tako, ti si privukao Ensara,ja Validu... :)

Tahirovce
19-12-2008, 19:30
Zrno po zrno pogaca :zvizdi:....

supergirl
19-12-2008, 22:44
Ha-ha! Sad ce bit ti mene privuk'o!
E,cuti tu,da znate dragi moju forumasi,kako se prekjuce nermin snasao sa prvakinjama i drugakinjama na parlamentu! Rastrgose ga zamalo! (hihihihi)
Mene,futu,bi sramota,zabila glavu u hemiji,demek ucim!

Imam jos fore da predlazem licnosti godine?!
Pa eto da ne zaboravim nase tenisere!
http://img67.imageshack.us/img67/680/nasiteniserilq0.jpg

Elvis-Eko
24-12-2008, 04:29
Nesumnjivo je da je Barack Obama licnost koja je obeljezila ovu godinu. O njemu ce istorija tek pisati ( a bogami i Borichi :) )
Pored njega, htjeo bih da napomenem jos dvojicu koji su po meni takodje napravili presedan ove godine i samim tim usli u istoriju ,ali sporta.
Radi se o atleticaru iz Jamajke, Usain Bolt-u koji je na olimpijskim igrama ove godine osvojio 3 zlatne medalje i postavio svetske rekorde na 100 i 200 metara koji ce, vjerujem, dugo ostati netaknuti.
I naravno, Americki plivac, Michael Phelps, koji je oborio rekord jos iz davne 1972 godine osvojivsi 8 zlatnih medalja i tako usao u istoriju sporta
Od dogadjaja koji su obeljezili ovu godinu treba izdvojit hvatanje Radovana Karadzica i smrt covjeka koga su svi voljeli. Covjeka koji je imao najljepsi glas i koji je svojom pjesmom ujedinjavao sve narode bivse Yuge, Tose Proeski

STRANAC
24-12-2008, 12:38
Nesumnjivo je da je Barack Obama licnost koja je obeljezila ovu godinu. O njemu ce istorija tek pisati ( a bogami i Borichi :) )
Pored njega, htjeo bih da napomenem jos dvojicu koji su po meni takodje napravili presedan ove godine i samim tim usli u istoriju ,ali sporta.
Radi se o atleticaru iz Jamajke, Usain Bolt-u koji je na olimpijskim igrama ove godine osvojio 3 zlatne medalje i postavio svetske rekorde na 100 i 200 metara koji ce, vjerujem, dugo ostati netaknuti.
I naravno, Americki plivac, Michael Phelps, koji je oborio rekord jos iz davne 1972 godine osvojivsi 8 zlatnih medalja i tako usao u istoriju sporta
Od dogadjaja koji su obeljezili ovu godinu treba izdvojit hvatanje Radovana Karadzica i smrt covjeka koga su svi voljeli. Covjeka koji je imao najljepsi glas i koji je svojom pjesmom ujedinjavao sve narode bivse Yuge, Tose Proeski
:bravo::bravo::bravo: