PDA

View Full Version : Седамдесет и нека...


Djuradj
04-12-2008, 23:21
Ја сам 1978.годиште и волео бих да се јави генерација седамдесет и неке,ако неко од њих из Сјенице посећује овај форум. Драго ми је да постоји макар мало место за окупљање људи који су живели у Сјеници.Или још живе тамо :)

nc.biber
06-12-2008, 00:12
... poznajes li J. Hoffmann?

Djuradj
07-12-2008, 16:36
Шта познајем,то ми мајка... :) А ти си ? Био си њен ученик ?

nc.biber
07-12-2008, 17:39
... pa tako sam i mislio :)
mislim da nije bilo toliko Djuradj-a u Sjenici :biggrin: a jednog sam davne 81/82 po molbi njegove mame par puta obilazio u stanu da vidim da ne pravi belaja
a jedne rede si nesto petljao sa sibicama pa nije falilo puno .... davno davno
mahsus mi pozdravi Prof. Jelku (od Nedzada Biberovica) - nazalost mi je predavala samo jednu godinu a super smo se razumjeli - samo suha 5 kod nje :biggrin: Cuj slucajnosti: Ljetos rodjak i ja gledamo fudbal i onaj jedan igrac se zove Hoffmann i ja iz zeze kazem: Sta li je ovaj mojoj profesorici? Kad veli: Nemam pojma ni gdje li su odselili ona i Djuradj - i bas me iznenadi da te poznaje i on, isto preko profesorice, rekoh da ne znam ni ja ni gdje ni kad
Kako je Profesorica? vjerovatno je u penziji a ne znam dali me se sjeca jer koliko je samo generacija bilo ... Kako ti, sta radis u zivotu i mislite li gdje u posjetu Sjenici?
Drago mi je da se ovako cuje za skoro pa zaboravljena poznanstva ...

Veliki Poozzzdrav za tebe i mamu!!

Djuradj
08-12-2008, 10:31
Ех,сећам се тога са шибицама.Ма волео сам пламен,онако интересантно за гледати,мислим да сам једном истрошио једну кутију шибица само због тога. А и опекао сам се једном,ето,то су стара болна сећања :biggrin: неко ми је био донео "Моторе" од Дивљих Јагода,то се сећам,плочу. Професорка је добро,ако Бог да још годину и по дана ће радити па онда у пензију.Бавимо се ткањем тренутно,имаш све у потпису ;) Ма хтео сам ја доћи,ал знаш како,мислим разочараћу се пуно :) Волео бих да свратим чисто да видим неког од старих и да видим које улице се нису промениле ако има таквих. Била је мајка за неку прославу матуре била 2005. у Сјеници,ја нисам ето од 1993. Ја сам студирао права,па баталио па сад студирам православно-богословски факултет,од скоро. Ма волео бих видети неке од друштва,видео сам Омча у граду,али нисам ни Емира,ни тако неку екипу,са Млађом Кањевцем сам се чуо,са Дачом такође,нисам се видео са Вељком Радуловићем сто година... Грацић старији чујем да је у Сарајеву... било би добро негде да се видимо,шта да кажем друго. Кажи шта има код тебе,чиме се ти бавиш,да ли си добро,како ти Сјеница изгледа,шта се ту дешава... Има ли ћевапа (е то ми је највише недостајало :lmao:)... Пиши,мени је ионако све ново и интересантно. Ко је жив од професора који су ми предавали у основној ? Јел ради та школа уопште (12. децембар) ?

36310
08-12-2008, 17:31
...неко ми је био донео "Моторе" од Дивљих Јагода,то се сећам

E sad te se i ja setih...fur'o si tad Heavy-metal i odlicno se secam kad je jednom prilikom tvoja mama,a nasa draga i postovana profesorica,razgrcala vesh na onoj terasi iznad "Selvijine"radnje, a ono sve crne majice sa nekim djavoljim likovima(Slayer,Krator,Sepultura..)
Bio si povucen momak...fino je sto si se setio Sjenice i navratio malo na ovaj sajt.

Djuradj
08-12-2008, 21:36
Хехе,па само је било на Слејеровој мајици мало та јача сликица.А и имао сам само три мајице,Креатор,Слејер и Металика.Вељко је имао Сепултуру. Мада и она Креатор мајица није толико са обичном сликом Па дружио сам се ја са Николом из комшилука и екипом,Омером и екипом,није да сам био толико повучен,сад испада да се нисам нисаким дружио.Плус екипа из школе,наравно. А ти си... ?

Crni Gruja
08-12-2008, 21:53
Hehhe, ta poslednja recenica iz tvog posta zanima sve nas ovde Djuradj :)

nc.biber
08-12-2008, 23:11
А ти си... ?
a on kaze: Ja sam mali postar (zp 36310) nesto mi je ..... :biggrin:

dobro ti je grujo odgovorio :)

a sta ti si opsesiju pretvorio u profesiju :lmao: ali sada ce sile mraka biti pod kontrolom :) neka samo naprijed - dobar vjernik treba da je i dobar covjek
mada se to ne podrazumijava - ima dosta tema oko toga kod nas na forumu :biggrin:

simpaticna vam ona moda sto se tka - dizajn profesorica ili ?

O Sjenici ti mogu vise pisati ovi sto su stalno tamo, ja nisam bio od Jula - trebao sam sad da sam tamo ali me nesto sprijecilo - ali boze zdravlja

36310
09-12-2008, 15:42
А ти си... ?

:?: :mrgreen: ...ma ja sam jedini koji se setio tih tvojih majica!!!


@Biber,onaj stih sto si poceo :8836:...dalje se :zvizdi:

Djuradj
10-12-2008, 21:16
simpaticna vam ona moda sto se tka - dizajn profesorica ili ?

O Sjenici ti mogu vise pisati ovi sto su stalno tamo, ja nisam bio od Jula - trebao sam sad da sam tamo ali me nesto sprijecilo - ali boze zdravlja

Μа да,дизајн професорица. Ајде теби је баш до шегачења.Ја нисам био петнаестак година,а ти видим ниси расположен за приче о Сјеници :) Ал сте сви са тајним идентитетом,ово као зона сумрака :smeh2: Мислим сазнаће се пре или касније ко је ко... ;)

nc.biber
11-12-2008, 14:09
... pozdravi Prof. Jelku (od Nedzada Biberovica)
ha ... sad moram sam sebe da citiram ... kakvim tajnim identitetom?:biggrin:
poceo sam da pravim spisak: who is who on the fo(wh)rum? :cool:.
poslat cu ti na privat dok sve desifrirarm jedno 95% znam:smeh2:
od ovih sto se javljaju a ovi tihi posmatraci ionako samo kibicuju :)

Sjenica ko Sjenica ona stara i opet drugacija - iste face u drugom kaputu - one sto mislis da poznajes - ne ne znas ih - to su him mozda djeca (a ko zna mozda su i samo komsije :evilwait:)
tako se par puta nasankas pa onda one koje stvarno znas ne pozdravljas jer to "nisu oni" - onda te opale po cacki "Sta se pravis vazan" - e tog znas!
Nekolicina novih zgrada (poneka i na nesto lici al vecina ninasta) ali o tom svakako ima dosta slika u drugim temama.
Sjenica je za dolazak ipak najljepsa ljeti tj u Julu mjesecu a ti bi trebao da sesjecas zasto. Ne treba ti ni bunda, ni cizme, ni lanci ako dolazis autom :biggrin:
Najgora mi je kad je pozna jesen: prljava, siva, kisovita i hladna a carsija ... mrtva. Dobra kulisa za kakav horor ... il slicno. Ljeti se opet sjati sve malo se napravi guzve, vrvi kao u kosnici ali bar se osjeti zivot i sretnes se i sa onima koji inace nisu tu ... osim sa onima koji ne dolaze vec godinama kao to ti :zvizdi: ali ima i drugih nisi jedini a oni imaju i familiju u Sjenici ali takav him grah iliti pasulj pao ... :confused: ... druge i duge price ...
eto nemoj posle da kazes da ne pisem(o)
Poozz nc.b

Djuradj
17-12-2008, 23:34
Ма океј,није проблем,моја грешка,збунише ме ови двоструки идентитети осталих ;) Хвала на писању :) Поздрав!