PDA

View Full Version : Tražim grupu "Laurusi"


edis_mumin
23-11-2008, 13:43
Da li neko ima nešto od pazarske grupe "Laurusi"?

Do sada nisam uspeo da nađen bilo šta od njih. Ja znam za jednu svtar (odlazim), ali ako neko ima bilo šta od njih, bio bih zahvalan kada bi to podelio sa mnom.

tmusa
30-11-2008, 14:07
Brate trazio sam i pretrazio ali nema...ZAO MI JE ako naidjem u skorije vreme na njih veruj mi ti ces ih ovde naci...sad nema

supergirl
30-11-2008, 19:22
Laurusi? prvi put cujem!

edis_mumin
30-11-2008, 21:37
Brate trazio sam i pretrazio ali nema...ZAO MI JE ako naidjem u skorije vreme na njih veruj mi ti ces ih ovde naci...sad nema

Na internetu teško da postoji tako nešto. Mada, možda neko ima neki rip sa kasete ili slično. Tražim, možda nešto nađemo...

Laurusi? prvi put cujem!

Šta da ti kažem... osim, da prestaneš da slušaš narodnjake, ako ih slušaš...

supergirl
01-12-2008, 21:22
Ako ih ne slusam??

edis_mumin
02-12-2008, 14:20
Ako ih ne slusam??

Ništa onda, super...

Crni Gruja
02-12-2008, 16:10
KOji je zanr ta grupa, da bih znao dje od prilike da trazim?

edis_mumin
07-12-2008, 01:48
Žanr: Rock
To je grupa iz Novog Pazara, imali su nešto malo pesama, jer su se raspali vrlo brzo. Koliko ja znam, jedan član je poginuo u blizini NP ribnjaka, blizu Rasa. Ja sam intenzivno pretražio sadržaj na domaćim internet stranicama, ali mrka kapa. Jedini način je da to neko ima na kaseti ili video traci, jer sam primetio da spot za jednu pesmu ima televizija Jedinstvo.

Crni Gruja
07-12-2008, 14:21
Jesil gledo po pazarskim forumima. Mozda mogu ona dva pazarca (torca_L3 i na-braniku.grada) da ti pomognu. Neznam, pokusavam nekako da pomognem

superbaka
04-02-2009, 02:15
Žanr: Rock
To je grupa iz Novog Pazara, imali su nešto malo pesama, jer su se raspali vrlo brzo. Koliko ja znam, jedan član je poginuo u blizini NP ribnjaka, blizu Rasa. Ja sam intenzivno pretražio sadržaj na domaćim internet stranicama, ali mrka kapa. Jedini način je da to neko ima na kaseti ili video traci, jer sam primetio da spot za jednu pesmu ima televizija Jedinstvo.

Za tu grupu znam,momak koji je poginuo zvao se Fikro,znala sam ga lichno potrudicju se da ti nabavi kasetu ili cd,mnogo ljudi znam iz N,Pazara......pozzzz

edis_mumin
22-03-2009, 13:07
Za tu grupu znam,momak koji je poginuo zvao se Fikro, znala sam ga lichno potrudicju se da ti nabavi kasetu ili cd,mnogo ljudi znam iz N,Pazara......pozzzz

OK, hvala ti unapred
Ako nešto nađeš, javi mi ličnom porukom

edis_mumin
20-05-2009, 14:14
Jedan pazarac je na YouTube-u okačio ovu pesmu, sa tekstom, pa poslušajte

YouTube - Laurusi - Odlazis (+lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=PADgs-zdnGE)