PDA

View Full Version : Interesantne slike iz vase arhive


sead ljumic
22-04-2006, 00:24
Secate li se Baza zvanog Dzontra Volta?

Dzenan
22-04-2006, 00:50
cini mi se da ste malo popili

joku
22-04-2006, 09:56
Jeli slika slikana kod "Djeda"u kahfu,Seade?

sead ljumic
22-04-2006, 10:42
Ovo je slikano oko 4, 5 sati ujutru na autobuskoj stanici. Posle doceka Nove godine u Boricima, jedino mesto koje je radilo u to vrijeme, a nama jos nije bilo dosta. Jesmo bili lijepi, a posle smo bili jos ljepsi. :lol:

suada
22-04-2006, 20:05
Bravo Seade, odlična ideja.Samo mi reci koji si ti ovdje

Faca se sjećam i to svih ali ni jednog jedinog imena

Pa ću i ja poslati slike svojih starih drugarica iz školskih dana možda ti je srce skako zbog neke od nas

sead ljumic
23-04-2006, 00:02
Ja sam ovaj do Dzontre.

joku
23-04-2006, 19:25
Ja se secam Baza.Mislim da se prezivao Masovic.Imao je nesrecnu sudbinu.Koliko ja znam otac je ga udario vagirom po glavi.Posle toga je imao psihicke probleme i umro je u bolnicu.Svi su pricali da je prije ovoga slucaja bio izuzetno intelegentan.

Seade ispravi me ako nesto nije tacno,mnogo je vremena proslo!!

walter
23-04-2006, 20:05
Eeeennnooooooooooooo! je bio njegov prepoznatljiv uzvik.

Dobro se sjecam Baza zvanog Dzontra Volta. On je u stvari imao vise udaraca u glavu. Jedan od tezih udaraca se dogodio kada je Bazo vozio biciklo na Uvcu (pravac Kotlusa - Veliki vir) i posto nije znao da zakoci (zbog onoga prvoga udarca u glavu) on je zakocio tako sto je udario glavom u banderu.

walter
23-04-2006, 20:10
Da li znate ko su bili:

1. Dzeva i Bahtijar

2. Mala Tota Aja

3. Mate iz Bukresa

4. Ramiz Balon

A ako znate i imate slika posaljite i podijelite uspomene :)

sead ljumic
23-04-2006, 22:10
Evo, joku, walter ti odgovori. Ja nisam siguran sta je istina, ali bas tako se pricalo po gradu, i pricalo se da je bio najbolji ucenik u generaciji.

Dzeva je jednom stavila pasulj da se kuha i otisla za prijepolje.

Mala tota mala aja se odnekud pojavio u sjenici i bio tu jedno vrijeme, ne verujem da neko zna odakle je izbio. Nosio je jedan budilnik oko vrata, a kad bi ga pitali koliko ja sati uvijek bi bilo pola pet. Mala tota znaci: mala svojta a mala aja ne znam.

Mate ne mogu da se setim.

Ramiza se secam, ali slabo, bio sam dijete. Ali znam dje mu je bila kuca ( nisam siguran da jos stoji tamo), i znam mu sina.

A secate li se Lepe Brene.

amlA
23-04-2006, 23:05
Hehehehe,ja se secam Lepe Brene,imala je krivudave noge i isti takav hod.Secam se i Mala Tota Aja,a za Dzevu sam samo chula (ono kad uradish neshto shto ne treba kazu:"Bash si Dzeva." :roll: )

Ramiz Balon mi je komshija bio,ako je to taj, i secam ga se dobro.

walter
24-04-2006, 00:28
Hvala Ljumicu, ovo je prava relaksacija za dusu kada ima co'jek podijeliti s nekim dio sebe. Dio zivota. Dio sjecanja... A valjda sto smo stariji sve se vise sjecamo... Mate je zivio u Bukresu, nije govorio samo je strasno galamio kada bi grmili. Cuvo je krave u chairima u Muminovskoj mahali tamo gdje je stadion. A najvise su ga zene zezale jer kada mu kazu "Mate vadi sablju" a on otkopca slic... I kazu da je imao veliku sablju... Eh Bog kada mu uzme na jednu stranu da mu na drugoj... Dzeva i Bahtijar su ala Behka i Ljuca iz Sarajeva (svi rahmetli) svirali su, pjevali i zabavljali carsiju svojim neobicnim ponasanjima. Uvijek su bili obuceni u folklorne nosnje (jeleci, caksire i dimije)

Ramiz je iz Soljanske mahale i mala raja ga je prvocirala sa "Zvrrrrr balone" na sta bi mu odgovor bio "Zvrcnem ti ga majci" ili "Pik prvi" (njegov odgovor na ovo moze biti i nagradna igra :)

A za Baza je karakteristican pozdrav bio:

Eeeennnnooooooooooooooooooo! Pozdravio te Zeno.



Eto za sada toliko (p.s. jesi li ti Ljumicu iz Hodzica mahale?)

sead ljumic
24-04-2006, 08:12
Mama mi je od Abdulahovica iz Hodzica mahale.

walter
24-04-2006, 08:28
E bas mi je drago onda ti je garant Murat rodjak, dugo ga nisam vidio niti znam sta je s njim, ako imas kakvu informaciju o njemu bio bih ti veoma zahvalan.

p.s. Da li se Adem jos bavi slikarstvom?

joku
24-04-2006, 10:10
Selam alejkum walter!



Posto vidim da znas mnogo o Sjenici i Sjenicacima a i mi ovje imamo obicaj da se predstavimo,pa ako ti nije problem jer me stvarno interesuje a mislim i nas vecinu ovdje,ko se krije iza nicka "walter"

sead ljumic
24-04-2006, 10:26
Murat je u Svedskoj, ozenjen je i ima dva sina.

Nije Adem nego Maso, ali je dosta ostarao pa sad manje slika.

I mene mnogo interesuje ko si, pa ako ti nesto nije hatar, bilo bi nam svima drago da nam to otkrijes. :)

walter
24-04-2006, 14:21
Ja sam iz plemena starih Mahmutovica sto za skijanje dusu dadose...

walter
24-04-2006, 14:28
Zao mi je sto sam pobrkao Masovo ime, ali godine cine svoje (preko dvadeset godina ga nisam vidio), ali mi je ostao u sjecanju kao umjetnik, drag i tih covjek. Puno selama Muratu i njegovoj porodici...

Tahirovce
24-04-2006, 19:06
da nisi ti Esko Mahmutovic???

suada
24-04-2006, 19:07
je li iza nicka Walter možda Esko Mahmutović

suad
24-04-2006, 19:28
posnaje li neko Musa TALENTOVANOG

suad
24-04-2006, 19:30
da nisi ti Esko Mahmutovic???

Esko CICA

suada
24-04-2006, 19:36
ma Tahiroviću pogledaj samo vrijeme naših poruka istovremeno smo skontali a evo i Suad nam se pridružuje

suad
24-04-2006, 19:40
Ja sam iz plemena starih Mahmutovica sto za skijanje dusu dadose...

secas li se kad smo kod rahmetli Kamba igrali rauba?

Dzenan
24-04-2006, 21:32
Ako je iza Valtera ESKO onda bi iza Sandzakbega mogao da bude njegov brat ETKO.Nekada prva faca Sjenice.Bilo bi mi veoma drago da sam u pravu jer smo ja i Belja u Sarajevu cesto svracali kod Eska.Selam od Damira.

sead ljumic
24-04-2006, 21:36
Imaju dva Eska Mahmutovica.Jedan je Spahov,po mom misljenju najveci sportski multi talent Sjenice svih vremena.A ti si onaj drugi,Zejnilov,talenat za elektroniku.Secam se da si stalno bio u kabinetu za fiziku i pravio nekakve uredjaje i radio stanice.A ako se ne varam jedno vrijeme si organizovao disko u srednjoj skoli.Jesam li u pravu? :P

walter
24-04-2006, 23:11
Imaju dva Eska Mahmutovica.Jedan je Spahov,po mom misljenju najveci sportski multi talent Sjenice svih vremena.A ti si onaj drugi,Zejnilov,talenat za elektroniku.

:) Seade, Esko i Mitko Mahmutovic su Hazbovi, a ja sam Vejsilov, moj brat je Edib (stomatolog) 8) samo sam mislio da ovi drugi detalji pripadaju zaboravu... Eh bila su to lijepa vremena... Lijepo i bezbrizno djetinjstvo sa puno ljubavi i prijateljstva...

walter
24-04-2006, 23:45
Kada se pocnem prisjecati djetinjstva na um mi padne moj ucitelj Izo Pecanin (prelijepo je svirao violinu) takodjer se sjecam Dula domara iz osnovne skole koji je napravio perfektno remek djelo maketu stare tvrdjave nad gradom, uredjivanje zidnih novina, rahmetli Emina Zekovica (magistrirao je na laserima medju prvima u Jugi nudili su mu mjesto na Prirodno matematskom fakultetu u Sarajevu ali je ljubav prema porodici i Sjenici bila jaca te je tako svoje znanje prenosio na nas 'tijelo mase m i sila f'), osnivanje i opremanje novog foto kluba u gimnaziji, Nurco i njegove zafrkancije sa rajom koja je pusila u zakljucanim WCima a on ih onda prskao vodom, ili koji su ostajali da asikuju po coskovima a on ih lovio, i kada bi ih ugledao (a stalno je nosio neki cekic po nesto bi popravljao) pa bi nanisanio sa cekicem kao sa pistoljem i zavikao bi "Stoj i'l sunce progrija kroz tebe Remzo hvataj partizana! Kazace partizan partizanku da j... majku! :) Onda prva radio stanica u Sjenici "Radio Mileva" koju sam napravio davne 74 ili 75 imala je mali domet ali je bila pravo dobra 'mahalska' stanica. Pa diskaca koje sam drzao u gimnaziji i Vapi i prvih diskaca na otvorenom na "Prlu" to je jedna mala zaravan u mojoj Hodzica mahali, pa onda prvih raketa sa padobranom koje sam lansirao iz Glibana, projekcija filmova na otvorenom (svako ko bi htio da gleda morao je ponijeti stolicu od kuce), a onda radio kluba (YU1ADC)... Kroz sve godine su me pratila predivna prijateljstva kojih se rado sjecam mada moram biti iskren nekada se ne mogu sjetiti nekih imena cak i nekih likova ali kada se sjetim djetinjstva uvijek osjetim jednu prelijepu toplinu iako su zime bile duge i hladne a ljeta kratka i svjeza. Skijanje na Radisica brdu zimi i kupanje u Velikom viru i Kotlusi. Ali sva ta prelijepa sjecanja na djetinjstvo budu prekrivena velom sjete jer uvijek se sjetim lika mojega rahmetli baba Vejsila, kojega sam mnogo volio, volim ga i dan danas mnogo mi nedostaje... Eh, sada sam ja babo...

amlA
24-04-2006, 23:48
Pa ovo je moj dajo,glavom i bradom! :idea:

Selam za vas od nas

Tahirovce
25-04-2006, 08:00
Esko hajde poselami majku od mene reci da je selami Resad Tahirovic zanimame dal ce me se setiti??.....

sead ljumic
25-04-2006, 10:32
Ja Spaha i Hazba stalno mijesam, a sad se dobro secam da si ti Vejsilov, ne zameri, proslo je mnogo vremena od tad.

Nije mi namera da pokazem koliko poznajem ljude iz Sjenice, samo hocu ostale da podstaknem da sto vise komentiraju, ovako kao sto si ti, i da se na taj nacin setimo lijepih dogadjaja i ljudi koji su, svaki na svoj nacin, obelezili jedan deo nasih zivota.

Zato: pisite o svemu i saljite slike, nekom ce sigurno biti interesantne.

walter
25-04-2006, 12:25
Pa ovo je moj dajo,glavom i bradom!

:lol: Jesi'l ti to moja Beclijka. Puno selama tebi i tvojoj porodici. Kako su kod Eka i ja se nadam da je podmladak dobro i da dobro napreduje. Svakako cemo se cuti ovih dana. :D

amlA
25-04-2006, 23:13
Heil Hitler! :D

Bembo tj.Kerim je dobro,lep na mamu a pametan na tetku :mrgreen: Shta na Eka ima josh nismo utvrdili,zasada je zut k'o maslachak.

Poselami Amelu i klince,pa se chujemo

walter
26-04-2006, 06:24
Bilo bi mi veoma drago da sam u pravu jer smo ja i Belja u Sarajevu cesto svracali kod Eska.Selam od Damira.



Heheheheeee. Nehru (alias Belja) i ja imamo dosta drugarskoga staza u Sjenici... To je veoma dobar, posten i pravi drugar kojega se uvijek rado sjecam... Damire (e da budem iskren ne mogu se sjetiti tvojega lika) puno selama tebi i ako si u kontaktu sa Beljom bio bih ti zahvalan ako mu preneses moje, od srca, selame...

walter
26-04-2006, 06:33
amlA

Hitler Heil!

Alejkumu selam seko, jedva cekam dan kada cemo opet piti kahvu uz predivne Becke slatkise... :P

suada
26-04-2006, 07:00
ja dva dana odsutna a ovdje se svašta desilo

Esko, sjećam te se mada se više sjećam tvog brata Etka, možda zato što sam se sa njim češće viđala kod Sajme rođ. Zekić u Sarajevu.

Vidim da te spucala nostalgija ali priznaj da nam ovaj forum dođe ko kratka šetnja kroz Sjenicu.

Pozdrav za tvoju porodicu

walter
26-04-2006, 07:46
Vidim da te spucala nostalgija ali priznaj da nam ovaj forum dođe ko kratka šetnja kroz Sjenicu.



Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se ugasi. Izbrisati je, da ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje, ne bi se mjerio onim sto vise ne postoji. Ovako se mjesaju utvare i zivot, pa nema ni cistog sjecanja ni cistog zivota.

suada
26-04-2006, 07:54
Čovjek bez prošlosti nema ni sadašnjost a koliko se sjećam tvoja prošlost nisu utvare već solidan život poštenog čovjeka sa mnogo stvari koje je u životu uradio i ostavio iza sebe.Ne odriči se , samo nađi pravu mjeru da se nosiš s tim a da te ne ponese

walter
26-04-2006, 11:39
Esko hajde poselami majku od mene reci da je selami Resad Tahirovic zanimame dal ce me se setiti??.....



E da znas da imas mahsus selame od mame a i od mene. Pitao sam je za tebe a ona se odmah rasplakala... Bilo joj je drago... A kako i ne bi kada je puno lijepih uspomena veze za tvoju porodicu... Jos jednom od srca veliki selam Hilmu i vasoj porodici od brata iz jabane...

walter
26-04-2006, 12:21
Čovjek bez prošlosti nema ni sadašnjost a koliko se sjećam tvoja prošlost nisu utvare već solidan život poštenog čovjeka sa mnogo stvari koje je u životu uradio i ostavio iza sebe.Ne odriči se , samo nađi pravu mjeru da se nosiš s tim a da te ne ponese





Nista nemam osim uvjerenja da sam castan, ako i to izgubim, bicu rusevina (MS).

Eh moja Suada nisam mislio bas ono na svoj licni zivot, s tim sam elhamdulila zadovoljan. Samo boze zdravlja i slobode.

Ustvari mislio sam na djetinjstvo, na skolske dane, na studentske dane, na omladinske radne akcije...

Mislio sam na jednu drzavu u kojoj sam rodjen i u kojoj sam bio veoma sretan u svojoj drzavi medju svojim narodom...

Onda su dosle utvare, dosao je rat, rasule su se porodice i prijatelji po cijelom dunjaluku.

Nazalost, umjesto sijela, sportskih takmicenja i kulturnih manifestacija nas okupljaju forumi! A gdje je kahva...

Ta proslost muci jer likovi blijede... I onda se mucis da prepoznas poznato...

Znas da ako pomjeris kamen medjas nikada ga ne mozes uklopiti na njegovo mjesto... Uvijek ce ve vidjeti da je pomjeren...

I mi smo ti kao kamen medjas... Pomjereni... I nema tu vise onoga lijepoga cistoga zivota...





Za kraj opet Selimovic:

Cetrdeset mi je godina, ruzno doba: covjek je jos mlad da bi imao

zelja a vec star da ih ostvaruje. Steta sto nemam deset godina vise

pa bi me starost cuvala od pobuna, ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno.

suada
26-04-2006, 13:28
MISLIM DA JE 41. STRANICA A CITAT POČINJE SA " IME MI JE AHMED NURUDIN......"



A što se kamena međaša tiče ja tvrdim , složio se ko ne složio, da je to prokletstvo sandžačkog naroda.U svemu tome ima nešto dobro ato je da smo naučili kroz takvu istoriju seljakanja da se snađemo gdje god da smo i da održavamo veze.

A što se kafe tiče, kad dođeš u Bosnu , bujrum kod mene i moje porodice a pored kafe mogu ti ponuditi i malo skijanja , da se prisjetiš jer Travnik ima zaista prelijep zimski centar Vlašić a ja slučajno , gore imam objekat - skija koliko hoćeš a i nas koji ćemo te rado ugostiti

Koliko sam uspjela da pročitam, majka ti je živa pa je poselami od Sabrijine kćerke

adnan
26-04-2006, 20:21
Evo da i ja objavim sliku. Posto je proslo dugo vremena izabrao sam jednu kad sam bio mladji. Na slici ima jos ucesnika ovog foruma.

amlA
26-04-2006, 21:32
hahhahaahhaa je li ovaj mali u sandalicama Suad????

Tahirovce
26-04-2006, 21:51
Esko hvala sto si je poselamio od mene,javicu ti se sa privatnom porukom da te zamolim za broj tel da je ja nazovem...

Tahirovce
26-04-2006, 21:52
Adnane ja mislim da je ova slika bar 10 godina starija od mene....

adnan
26-04-2006, 21:57
hahhahaahhaa je li ovaj mali u sandalicama Suad????



Skoro svi su u sandalicama 8)

amlA
26-04-2006, 22:33
Ali bele unihopke ima samo Suaaaaaaaaaaaaad :mrgreen:

Crni Gruja
26-04-2006, 22:41
hahahahahah, jaka slika nema sta

Dzenan
26-04-2006, 23:01
Slika je zaista lijepa .Posebno mi se svidela zbog ovih malih Rozajcadi.Rafko je Sjenicki zet pa ga mozemo ubrajati u nase.Za Sanija znam da zivi u Australiji a Lida je mislim u Svajcarskoj.Bili su avangarda Rozajske omladine.Eh,kad je Sani bio panker!

adnan
27-04-2006, 18:50
Bravo Damire, imas izvrsno pamcenje a i dobro si prepoznao raju sa slike i imas dobre informacije. Sjenicki zet je takodje u Australiji.

suad
27-04-2006, 21:10
Ali bele unihopke ima samo Suaaaaaaaaaaaaad :mrgreen:Jesil videla kako su tarabe lijepe

amlA
27-04-2006, 21:22
Jesam jesam,tarabe u nashoj mahali su bile daleko kvalitetnije!

suad
27-04-2006, 21:30
e nemo

amlA
27-04-2006, 21:41
e mo

Crni Gruja
27-04-2006, 22:06
hahaha, joooj koji komentari tu padaju, stvarno neoborivi argumenti Alma. heheheheh e mo! heheheh

riki
27-04-2006, 22:11
pa koliko mogu da se sjetim ovih likova sa lijevo na desmo sjede

cemal buro bato nuhovic akan dzin mirso vrca sead ljumic a zadnjeg nebih mogao pretpostaviti a neznam ko li vas je seade sluzijo dal murat panco ili bajro talambas a mozda i milorad babic sa pete hahahhahahaha

pozdrav za veselo jutro

joku
28-04-2006, 11:51
Dok nam je "vabio"komsinku,Suad se sigurno uverio u kvalitet taraba u nasoj mahali,Alma!

sead ljumic
28-04-2006, 22:45
E jesi blesav, Atko, sto nas obruka ovako. :)

sead ljumic
28-04-2006, 22:50
Cini mi se da je bio Murat Panco, ma mnogo smo puta tu osvanuli. Kad druge kafane zatvore, autobuska otvara. :)

sead ljumic
28-04-2006, 23:07
Kad smo kod Rozajaca, Damire, pozdravio te Fekan. Video zam ga za predproslu Novu godinu u hotelu Tadz u N. Pazaru. Rece ako te sretnem na nekom forumu da te poz (stande, pade mi cigara) dravim.

sead ljumic
28-04-2006, 23:31
Atko, dje nadje ovu kad sam imao krive noge. U ono vrijeme je bilo moderno da se spava zavrnutih usiju ( sta ovo svi klempavi, majke ti, lise Suada). :)

amlA
29-04-2006, 00:39
Dok nam je "vabio"komsinku,Suad se sigurno uverio u kvalitet taraba u nasoj mahali,Alma!



Mah,tad je njegov punac Latif imao ogradu na daljinski 8)

enita
08-05-2006, 20:48
hahhahaahhaa je li ovaj mali u sandalicama Suad????jesi li videla svi su imali adidas sandale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amlA
08-05-2006, 23:10
Ma videla,videla...nego nosi li Suad josh uvek bele unihopke ili je preshao na neku drugu boju? :mrgreen:

enita
09-05-2006, 10:16
Ma videla,videla...nego nosi li Suad josh uvek bele unihopke ili je preshao na neku drugu boju? :mrgreen:ma jok preso je na crne dokolenke :lol: :arrow: :arrow: :arrow:

Tahirovce
09-05-2006, 16:38
....

Tahirovce
09-05-2006, 17:00
Da napomenem slike mi je dao Riki pa ako nekog zanima ko je na slikama pitajte Riza.......

lejla
09-05-2006, 18:56
U ovoj poslednjoj slici ima dosta poznatih.ovo je generacija '74 ili stariji.generaci Sabina Kalender,........ Prepoljac,....... Slovic itd...

Crni Gruja
09-05-2006, 20:12
Ja ih znam nekolko sa prve slike. Svaka ti cast, ovo je trebalo

riki
09-05-2006, 20:40
mnogi se sjecaju skole fudbala na stadionu kod vesne sto se tice ovog namrstenog momka sto je na svim slikama to sam ja hahahahhahaha

tarzo a generacije su od 72 pa do 80

amlA
09-05-2006, 23:55
hihihihi,dje nadje ovu poslednju sliku...kako smo slatki.Generacija 1975. uchiteljica Olga Kovachevic

amlA
09-05-2006, 23:58
U ovoj poslednjoj slici ima dosta poznatih.ovo je generacija '74 ili stariji.generaci Sabina Kalender,........ Prepoljac,....... Slovic itd...



Ja ne znam nikog ovde da se Prepoljac preziva?

riki
10-05-2006, 11:21
hahahahah pa da vidimo kako su pojedini izgledali kad su bili mali da nebude samo suad imao aparat za slikanje

hahahaahahahha

pozdrav za almu

enita
10-05-2006, 11:23
bogami alma najlepsa si

enita
10-05-2006, 12:53
olga je bila i moja uciteljica

lejla
10-05-2006, 15:05
Amla upravu si.Ja sam mislila na ovu devojku u prvom redu(4 s'leva).Ali sad sam videla da sam pogresila trebalo bi da je ona cerka Prof. Metka....

riki
10-05-2006, 19:20
hahahahhahaha moguce da je bas ona

hahahahhahahahahahhaha

amlA
10-05-2006, 22:14
Riki,shta se smejesh,a!? :mrgreen:

Jeste Lejla,ona mala je Metkova...bash je slatka :lol:

riki
10-05-2006, 22:24
hahahahha mogu da se smijem kad si mi komsinka hahahahha

Elvis_A
11-05-2006, 00:06
evo moja mama pita da li se neko seca cila iz vape?........a ramiz balon bi ti reko kad mu kazes zvrrrrr balone,.... reci majki da ti se nocas okupa,narumeni i nakarmini, docicu ja veceras!........hahahahaha

Elvis_A
11-05-2006, 00:10
.............

Elvis_A
11-05-2006, 00:11
.................

joku
11-05-2006, 12:48
Ja se ne secam "cila iz vape"mada znam za izreku u Sjenici:ko cile mahniti!Dobro bi bilo Elvise da zamolis mamu da nam isprica o cilu, i da nam da komentar ovih slika!!!!

askica
11-05-2006, 12:58
A da li mozes da nam kazes ko je sve na ovoj slici? Ja sam ipak mladja pa ne prepoznajem nikoga. :oops:

asko
11-05-2006, 18:53
:D :D

Pozdrav svima volio bih i ja znati ko je sve na ovoj slici jer mislim ako me oci ne varaju da je na slici skroz desno moja stara Emina Gracic a do nje moze bit Camilova Mejra.Slici ima godina pa se bas ne raznaje dobro.

Na ovim slikama gore je generacija 74 i 75 poznajem skoro sve mada mojeg odeljenja sa rahmetli Sadrijom Bihorcem nema medju njima.Sigurno je imam u mojoj arhivi ali nisu mi ovdje nazalost.

Ovom prilikom zelim da pozdravim moju staru skolsku drugaricu Amlu.Nadam se da znas ko sam (Aida mi je pricala za tebe) :evil: :evil:

Onaj djavo sto nije mogo smirom neg samo pravio belaja...



Amla interesuje me imas li kontakta sa starom rajom sta je sa Lidijom cujem da se udala negdje u Belgiji ili tako nesh i sta radi tvoja kona Aida Prepoljac :-)



Imam kontakta sa Mitkom i Titom ali Edisu sam zagubio svaki trag pokusavao sam preko nekog Chatta da dobijem barem broj tel ali nisam uspio pa ovom prilikom ako neko ima broj od Edisa Tokovica -Cicka neka mi javi

:?:



Lijep pozdrav mojim Sjenicacima i do skorog javljanja...

Selam

amlA
11-05-2006, 21:42
Dje si Asko,ja sad gledala onu sliku i nikad te ne bih prepoznala,metnuo neke mishice,pa tetovaza,pa sva zgoda:)

Shto se nashe shkolske raje tiche,jedino sam josh sa Aidom u kontaktu a ove ostale (osim Lidije)nisam videla ima 8-9 godina.Znam da Semiha zivi u Bijelom Polju i da ima 2 kcerke,Karolina je u Sjenici,Sabina Kalender u Sarajevu,Lidija negde u inostranstvu udata,ima kcerku(chini mi se).Aida je skoro diplomirala i sad cheka mesto da pochne da stazira.Nikola se ozenio..i ne mogu vishe nikog da se setim.

Puno pozdrava za tebe,nadam se da si se snashao na divljem zapadu

riki
11-05-2006, 22:24
moj brat se ozenijo ima dve cerkice hahahahhaha

asko
12-05-2006, 10:59
Hej drago mi da si se javila :-)



Puno se toga promijenilo u zadnjih 12 godina od kako sam otisao iz Sjenice, pa ni mene nije postedelo :-) (zub vremena heh) Raja se rasturila po svijetu tako i ja u drugom naletu vec se nadjoh na Zapadu.Bio sam tri godine u medjuvremenu u Sarajevu na studijama pa opet dodjoh ovamo 2000-te.Zadovoljan sam okolnostima :D.

Bio sam prosle godine malo u Becu kod Seja i Aide.Jako lijep grad sa PUNO PUNO nase raje :lol: :lol:



Pozdravi fam.od mene et cujem da imas sincica nek je ziv i zdrav.Selam i tvojima u Sjenici ako su jos tamo?

Pozdravi i moju dragu Aidu P. kad se cujes s njom.



Selam ....

Zara
12-05-2006, 20:40
Ovu sliku sam ja dobila na poklon. Generacija ´75

Tahirovce
12-05-2006, 20:57
:D :D





ali Edisu sam zagubio svaki trag pokusavao sam preko nekog Chatta da dobijem barem broj tel ali nisam uspio pa ovom prilikom ako neko ima broj od Edisa Tokovica -Cicka neka mi javi

:?:





Selam



Probacu ja sutra da svratim kod njegovog amidze(Baha) i pitam za broj,pa ako uspem da dobijem poslacu ti privatnom porukom...

asko
12-05-2006, 22:34
Probacu ja sutra da svratim kod njegovog amidze(Baha) i pitam za broj,pa ako uspem da dobijem poslacu ti privatnom porukom...





Hvala ti puno bas bi me obradovo kad bi mi nabavio taj broj.Jel bahov Enes jos tamo u Sjenici ili je i on vani?

Selam...

Tahirovce
13-05-2006, 15:35
Enes je u Sjenici,radi kao profesor u tehnickoj skoli ozenio se skoro...........

asko
15-05-2006, 10:43
Jesil mi mogao dobaviti taj broj telefona od Edisa???

Hajd javi mi

Cao :-)

riki
15-05-2006, 13:57
javice dok bude nasao baha jer njega interpol nemoze naci

hahhahhaha

Tahirovce
15-05-2006, 19:11
Asko nisam ga mahsuz trazio kontao sam kad ga sretnem al ako je hitno potrazicu ga....

asko
15-05-2006, 21:03
Asko nisam ga mahsuz trazio kontao sam kad ga sretnem al ako je hitno potrazicu ga....

Ma nije hitno jarane kad budes imao priliku... :-)

Selam .....

halilce
20-09-2006, 15:30
Čini mi se da se ova tema zaboravila,ali mislim da je stvarno atraktivna.Predlažem vam da je osvežimo,i evo prvog priloga od mene!

Crni Gruja
20-09-2006, 15:51
Dobro ti se cinilo Halilce, bas smo je bili zapostavili. A svaka ti cast i za sliku, extra je. "Ziveli!!" hehehehhe

Tahirovce
20-09-2006, 16:34
Mislim da se treca osoba zove Tomo,Halilce neces mi zameriti ako prepravim ovaj tvoj post da bi se slika videla direkt na forumu??........

halilce
20-09-2006, 17:18
Nema problema,Reško.