PDA

View Full Version : Bomba u dvorištu Fevzije Murica


fraer
18-04-2006, 12:55
Novi Pazar: Bomba u dvorištu Fevzije Murića, predsjednika Stranke za Sandžak



18. Apr 2006.



U dvorištu kuće predsjednika Stranke za Sandžak Fevzije Murića noćas je eksplodirala bomba.



Fevzija Murić kaže da niko nije povrijeđen, nego je nanjeta samo materijalna šteta na njegovoj i komšijinoj kući. "Oko 00.10 sati je došlo do eksplozije u dvorištu kuće. Niko nije povrijeđen, niti je bio blizu mjesta eksplozije.



Policajci su na uviđaju rekli da je vjerovatno riječ o takozvanoj kašikari, a prema njihovim komentarima za vrijeme uviđaja vjerovatno je riječ o napravi koja je istog tipa kao ona bačena ispred zgrade Opštine", kaže on.



Riječ je o drugoj eksploziji u Novom Pazaru otkako su u toj opštini uvedene privremene mjere i raspuštena Skupština opštine, u kojoj su većinu imale stranke okupljene oko Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića i Stranke za Sandžak.



izvor: 24sata.info



ljudi, šta se dešava tamo?

waga
19-04-2006, 08:56
Kako je pocelo muslimani u Sandzaku ce se izmedju sebe poubijat,ne treba ih niko unistavat to vec sami rade.

fraer
19-04-2006, 09:02
znas li detalje oko ovog slucaja?

neno
19-04-2006, 09:07
ovo je katastrofa pa jesul ti ljudi normalni?Treba bre sve te politicare pobit zbog njihove fotelje treba narod da se poubija medjusobno IDIOTI

askica
19-04-2006, 13:10
OVO JE PRAVA SRAMOTA ZA SVE...Muslimani protiv Muslimana...

Svasta

fraer
19-04-2006, 13:22
OVO JE PRAVA SRAMOTA ZA SVE...Muslimani protiv Muslimana...

Svasta

Uf, da li to znači da se ne bi bilo neophodno uzbuđivati oko bombe u srpskoj kući??

askica
19-04-2006, 13:26
To me i ne bi toliko interesovalo da se radi o nekoj srpskoj kuci, veruj mi.

Ali ovo ne sme da se dogadja,nama,mislimanima.

Mi smo ti koji treba da budu uzor svetu a ne svi se okomili na nas pa sada jos ovo.

askica
19-04-2006, 13:42
Zao mi je sto se radi o NASIM narodima.Muslimanima.Gde god da se to desilo ja bih se tako osecala a ne u Pazaru.

fraer
19-04-2006, 15:15
Ma stani malo, znači da te više nasekira bomba u Pakistanu, nego u komšijskom dvorištu? Muslimani nisu narod, to prvo moraš da shvatiš. To su pripadnici jedne vjerske grupe, a narodi su Bošnjaci, Pakistanci, Nijemci, Srbi... Mene lično brine bomba u svačijem dvorištu (pa i u Pakistanskom).

To što govoriš, sestro askice, je nacionalizam i fuj-kaka. Imam pravo dobrih prijatelja i među Srbima i među Hrvatima i među Židovima, i među Francuzima. Ne bih ni jednog od njih zamijenio za nekog, recimo, Palestinca, pa da je sto puta musliman - samo zato što je musliman.

askica
19-04-2006, 16:36
Tvoje misljenje je to i ja ga postujem.Ja imam drugo misljenje i to je druga stvar.

Ne mogu se raspravljati.To sto imas prijatelja,svaka cast.Znaci da si mnogo druzeljubljiv.

Budi pozdravljen.Samo nastavi sa temom... :mrgreen: 8) :mrgreen:

Tahirovce
19-04-2006, 16:55
Bio sam u NOvi Pazar u Ponedeljak i Utorak,al za ovo cujem na forum....

ko god da jwe bacio sramota,sa bombama se nista ne moze resit...

fraer
19-04-2006, 17:10
sa bombama se nista ne moze resit...

tako je, ja sam više za metak u čelo. :D :D

amlA
20-04-2006, 00:08
Pa otkud znate ko je bacio bombu?Mene ne chudi da u Pazaru izbijaju incidenti,omladina je tako fino nadrogirana i vesela da je to prosto za vatrometa i slavlja i bombi i tako dalje i tako blize :evil:

Tahirovce
20-04-2006, 17:14
:roll:

joku
21-04-2006, 10:49
Sreca u nesreci je sto nam oni Milosevicevi batinasi,oduzese onih desetak lovackih pusaka,jer kakvi su nam politicari i kako su nas zavadili i to bi nam bilo dovoljno da se poubijamo.Kad pomenuh Milosevica,od kako ga ukopase,po Srbiji samo,klizista,poplave,podzemne vode,zemljotresi.Izgleda da se i zemlja pobunila,i za njega vazi ona:nece ga ni zemlja

Kemoni
21-04-2006, 12:15
Nema vise Safcigerom, Nozom, Pistoljom Puskom, to je zastarelo. Napreduju Pazarci u novoj tehnologiji, BOMBOM burazeru pa da vidis. hahahahh