PDA

View Full Version : Vratice Se Rode - serija


STRANAC
05-10-2008, 19:18
na linku ispod mozete pogledati svih 25 epizoda
domace serije

Vratice Se Rode (http://www.watch0nline.info/index.php?option=com_seyret&Itemid=0&catid=2)

onda nadjite pretrazivac (search) sa desne strane i upisite ime serije
a onda trazite prvu epizodu i sve tako redom

ako bude trebalo pomoci javite se u ovoj temi...

inace,na toj stranici imate skoro sve nase serije i puno filmova...

pozz...

Elvis-Eko
07-10-2008, 17:25
Stranac , meni nece da se otvori ova stranica

STRANAC
07-10-2008, 17:27
Stranac , meni nece da se otvori ova stranica
Ekane,ja evo sad je probah i hoce...
Jeste da je malo sporije otvara ali je otvori...

hajde neka jos neko proba pa da nam kaze...
Inace extra je stranica,ima svega i svacega za gledanje a moze i da se skine...

iSelektor
07-10-2008, 17:46
Meni radi i super radi...
Probaj direktan link...

http://www.watch0nline.info/video-2320.html

Pozzz 8)

Tahirovce
07-10-2008, 18:11
i kod mene radi......

superbaka
07-10-2008, 20:59
Ekane,ja evo sad je probah i hoce...
Jeste da je malo sporije otvara ali je otvori...

hajde neka jos neko proba pa da nam kaze...
Inace extra je stranica,ima svega i svacega za gledanje a moze i da se skine...
Super je ljepoto no jesi li skinuo muziku iz serije znash kako je dobra..............ja je imam .......Peva Saban Bajramovic rahmetli i Skaj Vikler.........super je poz.........

STRANAC
07-10-2008, 21:32
jesam Bako,imas pravo zaista je fina muzika..

Elvis-Eko
24-12-2008, 06:06
Dragan Bjelogrlić, glavni glumac i jedan od producenata serije „Vratiće se rode“, u intervjuu za hrvatski „Jutarnji list“ najavio je da je nastavak serije koja je stekla veliku popularnost u svim zemljama regiona sve izvesniji, kao i da će seriju plasirati na tržište istočne Evrope.

Bjelogrlić, koji u seriji „Vratiće se rode“ tumači lik Eksera, istakao je da je veliki uspjeh serije plod kvalitetnog autorskog rada koji je publika kraj malih ekrana prepoznala. Serija je naročito dobro prošla u BiH i Hrvatskoj, gdje je nedavno počela i prodaja DVD izdanja ovog serijala, a što se tiče nastavka, Bjelogrlić kaže: „Postoji jedna opcija koja se trenutno razmatra. Prema njoj, ‘Rode’ bi dobile svoj regionalni nastavak jer je riječ o prvoj seriji koja je podjednako bila gledana u svim zemljama bivše Jugoslavije. Svi mi koji smo uključeni imamo volju za nastavkom, čije bi snimanje moglo da počne u martu i aprilu naredne godine“.
Što se tiče scenarija i pravca u kome će se priča dalje razvijati, glumac je samo nagovestio da će se radnja dalje razgranati. Zbog velikog uspjeha koji je serija postigla na našem podneblju, „Rode“ će se prikazivati i na području Rusije, Moldavije i Ukrajine.
- U fazi smo pregovora koji će, ako budu uspešni, značiti početak prikazivanja na ruskom tržištu. „Rode“ bi bile prva serija iz bivše Jugoslavije koja će tamo biti prikazana.
U seriji o doživljajima dva sitna mangupa Eksera (Bjelogrlić) i Švabe (Nikola Đuričko), igraju i Srđan Žika Todorović, Ljubomir Bandović, Goran Radaković, Branimir Brstina, Mirjana Karanović, Boris Komnenić, Mira Banjac...


Izvor (http://www.balkanmedia.com/magazin/5300/vratice_se_rode_moguc_nastavak_serije.html)

supergirl
24-12-2008, 21:11
Rode su najbolja nasa serija (po meni,u stavri,jdina dobra).... Dosta je bilo idiotluka poput "Porodicnog blaga","Seljaci","Selo gori......" i slicnih gluposti!

adnan
24-12-2008, 21:28
Mozda je dobra ali ja njednu nisam odgledao.

STRANAC
24-12-2008, 21:34
Mozda je dobra ali ja njednu nisam odgledao.
kad pogledas prvu epizodu,nema sanse da ne pogledas i ostale..
i,neces se pokajat,veruj mi...

superbaka
24-12-2008, 21:39
Mozda je dobra ali ja njednu nisam odgledao.
Serija je okey,samo si ispao iz fazona zivota u Srbiji..........imaju sve serije na CD, snimljene u prodaji su.....ja sam skinula i muziku,super ja........peva SHaban Bajramovicj i Skaj Vikler......

Tahirovce
24-12-2008, 22:06
lud, zbunjen, normalan
to je za mene serija, ja svaku gledam po 2 puta :smeh2::smeh2: ....

36310
24-12-2008, 22:14
lud, zbunjen, normalan
to je za mene serija, ja svaku gledam po 2 puta :smeh2::smeh2: ....

Ma odlicna serija...Mustafa Nadarevic fenomenalan u ulozi Izeta.

Elvis-Eko
26-12-2008, 07:41
lud, zbunjen, normalan
to je za mene serija, ja svaku gledam po 2 puta :smeh2::smeh2: ....


Hehehehe :smeh2:, ja ih obavezno gledam. Serija je dobra da se covjek malo opusti i nasmije slusajuci Izeta
Vratice se rode je drugaciji tip serije i sto kaze stranac, kad pogledas prvu epizodu jedva cekas`da gledas i drugu, tako sve redom. Kada bih rankirao 3 najbolje serije do sada onda bi to bilo ovako:
1- Vratice se rode
2- Sivi dom
3- Vruc vetar

Asim Bajric
26-12-2008, 17:50
ova je dobra serija kao selo gori a baba se ceslja

superbaka
26-12-2008, 23:39
ova je dobra serija kao selo gori a baba se ceslja

Asime bez tebe nema zivota......pozzzzzz

Dzigal
30-12-2008, 12:46
Serija je nema sta .Nesto sto coveka nasmije iz sveg srca.

Crni Gruja
31-12-2008, 13:41
Exrea su ove rode svega mi. Ja sam ih tek poceo gledat sad kad je ovde pocelo o njima da se prica, i nisam se pokajo. Skini dnane i odgledaj par epizoda, videces da je serija na mestu

adnan
31-12-2008, 16:30
Vazi grujo dogodine cu akobogda.

PS Odakle skidas
PPS Ne stavljal linkove ovde

Elvis-Eko
31-12-2008, 17:07
Pss, samo da ti sapnem da je link vec postavljen ovdje negdje , samo se vrati malo unazad :)

adnan
01-01-2009, 16:49
Fala komso. :)

Rarica
02-01-2009, 00:47
Videla sam da je super glumacka postava,ne bi trebalo da je losa serija-nemam nikako vremena da pogledam cijelu epizodu ali mislim da je ok.PS glumi Srdjan Todorovic i Mirjana Jokovic,moji omiljeni glumci :)Jel se seca neko Srdjana kad su snimali Sivi kamion crvene boje u Sjenici,ehhh kako je to bilo lijepo:zvizdi:

STRANAC
02-01-2009, 13:28
Rode U Magli

je film koji je uradila ista ekipa a povodom nove godine...
Ja sam ga upravo sad odgledao,zapravo samo 1. deo,cekam drugi da stigne...
Radnja filma,bazira se na desavanjima iz serije,tako da konije odgledao ceo serijal ne bi mu bilo interesantno da pogleda samo film...
U filmu se pojavio i neki novi glumac,makedonac,ne znam da li ce ostati u nastavku serije...

p.s.ako ima zainteresovanih za film Rode u Magli,
neka se javi pa cu ja napraviti upload na nekom serveru odakle bi mogli da ga skinu...

superbaka
03-01-2009, 00:30
Stranac evo ti pesma ia serije varaticje se rode-LOVAhttp://www.youtube.com/watch?v=9-YCDwwrT9c&feature=related

STRANAC
03-01-2009, 15:20
dobra bako...
a,sinoc sam gledo i drugi deo filam RODE U MAGLI
i bio je super...

superbaka
07-01-2009, 03:00
Stranac,oba su dela prikazana za novu godinu i prvi i drugi deo na b-92....drugi deo se razlikuje dosta od prvog,videcjesh sam.

Undercover 007
07-01-2009, 04:22
Gledao sam sve serije nije losa moze proci samo zato sto je nasa.Jeftino uradjena serija i vecinu glumaca igraju neku vrstu debila i budala sto malo odskace od mentalnog sklopa naroda koji zive u srbiji.Al eto ima i nekih luckastih,smijesnih scena koje nas mogu nasmijati.

Elvis-Eko
07-01-2009, 16:52
.Jeftino uradjena serija i vecinu glumaca igraju neku vrstu debila i budala sto malo odskace od mentalnog sklopa naroda koji zive u srbiji.Al eto ima i nekih luckastih,smijesnih scena koje nas mogu nasmijati.



E ovo da si napisao za Babu sto se ceslja pa i nekako da bude tacno ali za rode se nebih slozio. Uostalom, svako ima razlicite ukuse a o njima ne treba raspravljat, jel tako :)

STRANAC
07-01-2009, 18:08
Stranac,oba su dela prikazana za novu godinu i prvi i drugi deo na b-92....drugi deo se razlikuje dosta od prvog,videcjesh sam.
znam Bako,gledo sam ih odmah po objavljivanju na B92...
zapravo ja sve serija sa naseg preostora gledam samo 1 sat zakasnjenja za direktnim emitovanjem...

superbaka
08-01-2009, 02:05
Gledao sam sve serije nije losa moze proci samo zato sto je nasa.Jeftino uradjena serija i vecinu glumaca igraju neku vrstu debila i budala sto malo odskace od mentalnog sklopa naroda koji zive u srbiji.Al eto ima i nekih luckastih,smijesnih scena koje nas mogu nasmijati.
Izvini,ali moram ti demantovat ovu tvoju izjavu,o glumcima ove serije ne treba raspravljati,ovo je najbolja glumachka ekipa na jednom mestu shto je moglo da se nadje,sa ovih prostora.Ni malo nije jeftini a shto je i zalosno ovo je jedna nasha realnost i svakidashnjica......izgleda da si zaboravio kako se vamo zivi i radi........eto toliko......pa ti vidi

adnan
13-01-2009, 19:05
Covek je mislio jeftina sa malo para kao i sve sto se kod nas snima. A od jeftina mesa ...