PDA

View Full Version : Sellam svima....


Unicknnamed
01-09-2008, 19:55
Dragi moji puno srece svima od clanova ovog sajta do administracije,bilo mi je zadovoljstvo drziti se sa vama,navraticu ponekad da vidim sta ima novoga,a sto se tice pisanja to je ZAVRSENO.
Sve najbolje i Sellam Alejkum.

adnan
01-09-2008, 20:05
Sellam i tebi, hvala na druzenju.

Tahirovce
01-09-2008, 20:06
Ne razumem,zasto???

STRANAC
01-09-2008, 20:15
@unicknammed
nema nas puno,a ovo j epravo mesto za sve sjenicane ma gde bili...
siguran sam da si jako omiljen clan medju svima nama,i nisam video da imas razloga da bi odlazio,ali ipak u tovje odluke se ne zelim mesati...
mi,sjenicani jako smo "hatarljivi" pa nekad nesto i pogresno protumacimo misleci da smo u pravu...
ja sma to doziveo 1000 puta u zivotu,pa i ovde,a zapravo nisma bio u pravu...
iskreno,voleo bih da se druzimo i dalje nekako si mi postao drag LIK i NICK...
nego,u svakom slucaju sve najbolje zelim i tebi i tvojoj porodici ma gde bili...
Ensar

Dzigal
01-09-2008, 20:50
Unicknnamed nije lijepo da nas napustis bas sad u Ramazanu.Bas su tvoji postovi bili poucni.Sve naj naj u zivotu.Selam

Unicknnamed
01-09-2008, 21:10
Ja nisam rekao da odlazim sa sajta zauvjek,i nisam ljut ni na koga i mislim da nema razloga da se dize galama oko toga niti da se neko oseca krivim zbog toga.Sellam svima

Tahirovce
01-09-2008, 21:16
ok drugar,kad god nam opet dosao, dobro nam dosao...
Bori se za ono sto volis :) ....

supergirl
01-09-2008, 23:00
@unicknammed
nema nas puno,a ovo j epravo mesto za sve sjenicane ma gde bili...
siguran sam da si jako omiljen clan medju svima nama,i nisam video da imas razloga da bi odlazio,ali ipak u tovje odluke se ne zelim mesati...
mi,sjenicani jako smo "hatarljivi" pa nekad nesto i pogresno protumacimo misleci da smo u pravu...
ja sma to doziveo 1000 puta u zivotu,pa i ovde,a zapravo nisma bio u pravu...
iskreno,voleo bih da se druzimo i dalje nekako si mi postao drag LIK i NICK...
nego,u svakom slucaju sve najbolje zelim i tebi i tvojoj porodici ma gde bili...
Ensar
Kad porastem bicu ti!
Kako to da se u svakom tvom postu pronalazim?! Volela da bih da tren prije nego sto ukucas to sto zamislis,udjem u tvoj mozak,zakocim nesto i ja to napisem,jer ovako kao da te kopiram :(.....

@nenazvani,navucen si,neces nam se sad tako lako izvuc,veruj mi...
Ne moze se bez foruma dugo,znam......
Dok se ne vratis,puno mira....cekamo te.....

Crni Gruja
01-09-2008, 23:21
Unicknnamed, ne mogu da ti opisem koliko mi je zao sto nas napustas (figurativno), i koliko ce mi nedostajati tvoje pisanje. A koliko vidim nisam jedini, ima ih jos mnogo koji dijele moje misljenje. Ipak, nadam se da ti nije nesto krivo ostalo na nekog od nas i da s nam se vratiti ubrzo. Kao sto su ti vec rekli, kad god odlucio da nam se vratis, vrata ce ti biti sirom otvorena.

A sa kim cu ja sad na chatu pravit galamu?? :(:(

STRANAC
01-09-2008, 23:24
Kad porastem bicu ti!
Kako to da se u svakom tvom postu pronalazim?! Volela da bih da tren prije nego sto ukucas to sto zamislis,udjem u tvoj mozak,zakocim nesto i ja to napisem,jer ovako kao da te kopiram :(.....

Bices i vise,i bolje i dalje...
Ti si predivna osoba,dovoljno sam te upoznao i verujem u tebe...

hanna
01-09-2008, 23:57
Dragi moji puno srece svima od clanova ovog sajta do administracije,bilo mi je zadovoljstvo drziti se sa vama,navraticu ponekad da vidim sta ima novoga,a sto se tice pisanja to je ZAVRSENO.
Sve najbolje i Sellam Alejkum.


Mitko...ti si jedna predivna osoba...zao mi je sto odlazis...ja sam pokusala ali nisam uspela...mada u neke teme vise nikada necu pogledati...bilo mi je zadovoljstvo citati te

Rarica
02-09-2008, 11:49
Unicknnamed-kolko sam skontala mi se i bez ovoga znamo-iskreno ti mogu reci da mi je drago sto sam upoznala ovu tvoju drugu stranu,dosta sam naucila i hvala ti na tome.Nadam se da ces nam se opet vratiti,a ako Bog da,kad budes dolazio u Sjenicu znas na koju adresu imas bujrum! Selam!

nc.biber
02-09-2008, 13:35
... hvala na druzenju i super postovima

selam i tebi

ursuljanka
03-09-2008, 10:47
Dje ces ti:evilwait:?Ako imas jos onakvih pricica nije ti fer da ih ne podijelis sa nama.S' obzirom da si Ursuljanin necu navaljivati-znam da nema fajde:):cool:..Selam za tebe:sadbye:.

backy
30-03-2009, 01:00
Dje ces ti:evilwait:?Ako imas jos onakvih pricica nije ti fer da ih ne podijelis sa nama.S' obzirom da si Ursuljanin necu navaljivati-znam da nema fajde:):cool:..Selam za tebe:sadbye:.

Vrlo pametno,i da navaljujes ne bi pomoglo.Takvi smo mi ursuljani.

Unicknnamed
11-08-2009, 22:59
Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.

mersija
11-08-2009, 23:07
Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.

@Unicknnamed
We alejkumu sellam

halilce
12-08-2009, 00:02
Sve najbolje,rođo...:sadbye:
Znam da ćeš nam ipak biti blizu,kad zatrebaš!
Uzdam se u tebe,u svakom trenutku,najiskrenije...

Shurjak
12-08-2009, 00:58
We Allejkumu sellam Uniknnamed. Ti znas svoje razloge,i sto god da je,a misli da znam hajirli ti bilo i da te allahova dova prati.

superbaka
12-08-2009, 01:02
Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.
Mitko,a shto te necje biti,pa nedostajacjesh nam ....sellam:D

Rarica
12-08-2009, 01:16
Rodjo,nedostajaces nam-i nadam se da ces se brzo vratiti-islamske teme te cekaju!

Tahirovce
12-08-2009, 08:24
Cekamo te Mitko ...

dido
12-08-2009, 11:49
Sellam brate i nadam se da nam pises uskoro

Crni Gruja
12-08-2009, 15:31
Selam brate, nadam se tvojem skorom dolasku

iSelektor
12-08-2009, 15:59
Haj brate posle vencanja nam se vrati :)

adnan
12-08-2009, 16:50
Haj brate posle vencanja nam se vrati :)

Posle medenog meseca .... :icon_cheesygrin:

Skorpija
16-08-2009, 22:07
Alejkumu selam MITKO i da nam se zdravo i još veselije vratiš;)

Sani
17-08-2009, 21:46
Haj brate posle vencanja nam se vrati :)

hahahahhah,da ti nisi kum slucajno..:smeh2::smeh2::smeh2:
Mitko cekamo te....

iSelektor
18-08-2009, 02:36
ja sam ti kum svim citaocima ovog foruma, tako da je odgovor DA 8)

Unicknnamed
23-08-2009, 15:05
Haj brate posle vencanja nam se vrati :)

Zamoljavam najljubaznije da se ne sire dezinformacije ovakve vrste :icon_cheesygrin:.Kad budem insaAllah stao na ludi kamen napisacu ovde na forumu tako da ce svi biti upoznati sa tim dogadjajem.Al otom potom .........

iSelektor
23-08-2009, 23:53
he he he :)
pa ovako sam siguran da ces 100 % odgovoriti 8)

Unicknnamed
18-09-2009, 17:04
Eh posto svemu lijepom dodje kraj tako i moje druzenje sa vama prestaje od danas.Svima zelim puno srece zdravlja i uspeha pa et ko zna svijet je mali mozda se sretnem nekad sa nekim sa ovog foruma.Ako sam nekoga uvrijedio bilo cim i na bilo koji nacin neka halali.Od mene halal olsun.Ovo je moja zadnja poruka napisana na forum.Essellamu alejkum.

STRANAC
18-09-2009, 17:21
alejkum sellam,hvala na druzenju i mozda se nekad i vidimo ako Bog da....

Tahirovce
18-09-2009, 18:21
Selam Mitko, ako naidjem kroz Bec javljam se, ako ti prije dodjes kuci javi se obavezno..
Sve najbolje i hvala na dosadasnjem druzenju .....

Dzigal
18-09-2009, 19:10
Zelim ti sve najlepse od srca Unicknnamed. Bilo mi je zadovoljstvo citati tvoje postove.

Elvis-Eko
18-09-2009, 20:08
Mitko sve najbolje i od mene. Jedan si od onih na forumu koje sam postovao i cije sam postove rado citao

Skorpija
18-09-2009, 20:24
ALEJKUMU SELAM UNICKNNAMED, SVE NAJBOLJE TI ŽELIM I HVALA NA DRUŽENJU.

iSelektor
18-09-2009, 21:38
kad naletis svrati da pijemo kafu ovde u ffm...

caos

mersija
18-09-2009, 21:54
We alejkumu sellam @Unicknnamed,da te Allah dz.s nagradi za sav ulozeni trud i sve ove lijepe teme koje si nam ostavio,zato ti se od srca zahvaljujem.
Cast mi je bila "upoznati"te i "druziti" se sa osobom kao sto si ti,sve najbolje ti zelim.....

tidza
18-09-2009, 22:00
Mitko zao mi je sto odlazis sa foruma,a bila mi je cast poznavati te ,citati tvoje zanimljive postove.Zelim ti u svakom slucaju sve naj naj u zivotu i uvijek si nam dobrodosao.....SRETNO.....

halilce
19-09-2009, 01:47
Mitko,sve najbolje,i uzdam se u Allaha da ćemo se sresti u Sjenici uskoro!

Crni Gruja
23-09-2009, 12:29
Selamu alejkum Mitko. Bilo mi je zadovoljstvo druziti se ovde sa tobom.

36310
23-09-2009, 15:27
Sta bi to bre @Unicknnamed,da ti ko sta ne rece???

Hajde selametile...!

Unicknnamed
18-10-2009, 17:18
Evo navratih na brzaka malo na forum da vidim sta ima pa da vas poselamim sve redom.
Jednostavno ne palim vise kompjuter,niti me zanima internet ovako navratim sedmicno po jednom da vidim sta ima na meil i to je to.Koji rahatluk verovat ne mozete ;)

Elvis-Eko
18-10-2009, 17:21
Selam Mitko, navrati tako bar jednom sedmicno, lijepo je cuti od tebe po nesto :p

halilce
18-10-2009, 17:22
Rođo,samo nek si nam ti rahat!
Selamim te,pa se javni heftično!;)

tidza
18-10-2009, 18:26
E vala Mitko neka si nam navratio,bas mi je drago,bujrum ponovo naravno kad ti budes smatrao da trebas malo da nas posjetis...U svakom slucaju prijatno iznenadjenje....Zelim ti sve naj ,naj naj....:ruka:

Tahirovce
18-10-2009, 18:31
Kad god mozes navrati, uvijek si dobrodosao ...

mersija
18-10-2009, 20:00
Evo navratih na brzaka malo na forum da vidim sta ima pa da vas poselamim sve redom.
Jednostavno ne palim vise kompjuter,niti me zanima internet ovako navratim sedmicno po jednom da vidim sta ima na meil i to je to.Koji rahatluk verovat ne mozete ;)





@Unicknnamed,selam i za tebe,drago mi je da si opet tu...

iSelektor
19-10-2009, 00:15
Evo navratih na brzaka malo na forum da vidim sta ima pa da vas poselamim sve redom.
Jednostavno ne palim vise kompjuter,niti me zanima internet ovako navratim sedmicno po jednom da vidim sta ima na meil i to je to.Koji rahatluk verovat ne mozete ;)





Ja ne mogu da verujem brate hehehehe
Ja zivim od interneta, ja moram da sam prisutan svaki dan... i citam svasta nesto :)

Neka si nam doso... doci ces ti opet, znam ja to...

Pozzz 8)

Crni Gruja
19-10-2009, 16:30
Bujruma uvijek ima brate. Nemo da cujem da si se prikacio na net, a nisi svratio :)

superbaka
19-10-2009, 17:07
Evo navratih na brzaka malo na forum da vidim sta ima pa da vas poselamim sve redom.
Jednostavno ne palim vise kompjuter,niti me zanima internet ovako navratim sedmicno po jednom da vidim sta ima na meil i to je to.Koji rahatluk verovat ne mozete ;)




Sellam i tebi Mitko.ene te ne zanima net,da se nisi zaljubio,pa dobro
ta charolija ne traje dugo,vraticjesh nam se ti.......:p.....ahahahahah.dok mi odgovori.....hhahaha:icon_cheesygrin::p

36310
19-10-2009, 17:47
Evo navratih na brzaka...

E vala nemo da se hilash :)

fatih
10-01-2010, 15:20
@unicknammed
nema nas puno,a ovo j epravo mesto za sve sjenicane ma gde bili...
siguran sam da si jako omiljen clan medju svima nama,i nisam video da imas razloga da bi odlazio,ali ipak u tovje odluke se ne zelim mesati...
mi,sjenicani jako smo "hatarljivi" pa nekad nesto i pogresno protumacimo misleci da smo u pravu...
ja sma to doziveo 1000 puta u zivotu,pa i ovde,a zapravo nisma bio u pravu...
iskreno,voleo bih da se druzimo i dalje nekako si mi postao drag LIK i NICK...
nego,u svakom slucaju sve najbolje zelim i tebi i tvojoj porodici ma gde bili...
Ensar


Tako je domacine i za svakoga se postaraj da imas isti arsin :moli: