PDA

View Full Version : Najbolji bend,grupa,pevac?


ALMIR-
23-08-2008, 00:21
Evo da vidimo po vasem misljenju ko je najbolji..

Najbolja grupa po meni je Crvena Jabuka*

pevac Djordje Balasevic*

pevacica Severina :) :) :) (zbog one pesme Gas,gas) :biggrin:

*pod ovim mislim i na tekstove pesama

hanna
23-08-2008, 11:59
za grupu se dvoumim izmedju Dugmeta i Riblje corbe...a pevac daleko najbolji je Djordje BALASEVIC

Musko
23-08-2008, 15:00
Sve zavisi od ukusa sve grupe i svi pevači su dobri na svoj način. Ja na primer odvajam ATOMSKO SKLONIŠTE, od grupa a od pevača Đorđe balašević i oliver dragojević

supergirl
23-08-2008, 15:26
Najbolja grupa po meni je Crvena Jabuka*

pevac Djordje Balasevic*

pevacica Severina :) :) :)
isti zanrovi,samo sto ne bih mogla da odvajim ovako kao ti....

-Crvenu Jabuku sam davno pocela da slusam,pa se sad osecam kao da sam...je nekako prerasla. Umesto nje stavicu Plavi orkestar,Poslednju igru leptira,Prljavo kazaliste...

-Pevac....hmmm.ne znam...volim sve te "legende" koje ste spomenuli,i koje tek mislim da cete spomomenuti (uglavnom znam za svakog koje ploce najvise vrtite),al ja sad stvarno najvise slusam Dzenana.

-Severina,Vesna Pisarovic i Marija Serifovic..

Asim Bajric
26-08-2008, 09:23
najbolja grupa je meni grupa luna

Hida
27-08-2008, 08:43
Najbolja grupa- Parni Valjak
Najbolji pjevac- Kemal Monteno i Djordje Balasevic

Elvis-Eko
27-08-2008, 16:52
Hido slazem se, samo bi ja umjesto Balasevica stavio Zdravka Colica.

ursuljanka
27-08-2008, 23:17
Grupa-Guano Apes.Pevac?Tesko pitanje.Volim dosta pesama od Balasevica,Montena,Pink(jesam ih smiksala:))

dido
30-10-2008, 14:14
Bijelo Dugme Za Sva Vremena!!!

Chupka_
30-10-2008, 18:01
Haman da svi imamo slicna misljenja....
Ja ne mogu izdvojiti jednu grupu ili jednog pjevaca....
za mene su vrh:
Corba,osvajaci,dugme,kerber,kazaliste,leb i sol....WHITESNAKE,Metallica,scorpionsi....
Od pjevaca Balasevic mi je na prvom mjestu a posle njega dolaze, Kemo Monteno,Cerkez,Sergej, Dzenan,Merlin....
Naravno ima ih jos u ovom zajednickom kosu ali da ne nabrajam, to je neki uzi krug:)

Elvis-Eko
31-10-2008, 03:24
Od pjevaca Balasevic mi je na prvom mjestu a posle njega dolaze, Kemo Monteno,Cerkez,Sergej, Dzenan,Merlin....
Naravno ima ih jos u ovom zajednickom kosu ali da ne nabrajam, to je neki uzi krug:)


Aaaaaaaaaa, Dzenan u uzi krug sa Kemicom , Balasevicem , Merlinom.
On kod mene nije ni kvalifikacije prosao :)

dido
31-10-2008, 13:24
Aaaaaaaaaa, Dzenan u uzi krug sa Kemicom , Balasevicem , Merlinom.
On kod mene nije ni kvalifikacije prosao :) sta kfalifikacije,ni tu mu ne bih dao

Chupka_
31-10-2008, 13:45
pa dobro svako ima svoj ukus, zar ne....
meni se recimo mnogo svidja, par puta sam bila na nekim njegovim svirkama, i odusevila sam se...
I MOLIM LIJEPO,JA SAM BALASEVICA IZDVOJILA,:evilwait::evilwait:

Elvis-Eko
31-10-2008, 18:26
pa dobro svako ima svoj ukus, zar ne....
meni se recimo mnogo svidja, par puta sam bila na nekim njegovim svirkama, i odusevila sam se...



Ma naravno chupka, svako ima svoj ukus :)
Doduse , slusao sam ga i ja , dobro pjeva pjesme od Seke , Cece, Indire, ma original :) Vjerujes, bilo mi se zgadilo jedno vrijeme uc kod Baca samo radi njega. Nego dobro, o ukusu ne treba puno ........

Kemal , Dino, Oliver Dragojevic , Zdravko Colic, Zeljko Joksimovic , Balasevic i naravno , pokojni Tose Proeski su pjevaci u pravom smislu te rijeci
A grupe , zna se : Bijelo Dugme , Parni Valjak, Prljavo kazaliste

Chupka_
31-10-2008, 19:48
Ma naravno chupka, svako ima svoj ukus :)
Doduse , slusao sam ga i ja , dobro pjeva pjesme od Seke , Cece, Indire, ma original :) Vjerujes, bilo mi se zgadilo jedno vrijeme uc kod Baca samo radi njega.
iskreno, bila sam na dvije svirke na kojima je Denan gostovao i nisam cula ni jednu pjesmu od seke,cece i tako te...inace da jesam...izasla bih odmah:biggrin:
preferirao je sevdah i neke starije rok pjesme....no da na listu dodam:
jadranku stojakovic, ne znam kako sam je mogla zaboraviti:cool:.

iSelektor
04-11-2008, 04:02
Cupka, imas Dzenanovih pesama za download na folkoteka.com... ima tu svega i svacega, skoro 150 pesama... pa poslusaj kako ih peva...

by the way... Dzenanov glas je meni za 10... ja volim da ga slusam...

Pozzz 8)

Chupka_
04-11-2008, 04:07
Cupka, imas Dzenanovih pesama za download na folkoteka.com... ima tu svega i svacega, skoro 150 pesama... pa poslusaj kako ih peva...

by the way... Dzenanov glas je meni za 10... ja volim da ga slusam...

Pozzz 8)

hvala na preporuci Zlatko....
Ja sam svoje rekla....nije bitno sta pjeva, bitno je kako pjeva....covjek ima extra glas, za svaku pohvalu....i bas sam juce skinula neke zenske pjesme u Dzenanovom izdanju i odusevila se jos vise:D....
to je moje misljenje....molim bez napadanja:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

dido
04-11-2008, 13:56
dzenan preferirao sevdah:bravo::bravo::bravo::lmao::lmao::lmao::smeh 2::smeh2::smeh2:

aaliyan
04-11-2008, 14:27
Doduse , slusao sam ga i ja , dobro pjeva pjesme od Seke , Cece, Indire, ma original :) Vjerujes, bilo mi se zgadilo jedno vrijeme uc kod Baca samo radi njega. Nego dobro, o ukusu ne treba puno ...

..Vala si u pravu..:zvizdanje:.ali najjace je kad peva od Jelene K.''slatka mala''..glava boli..:smeh2::smeh2:

Elvis-Eko
05-11-2008, 03:48
..Vala si u pravu..:zvizdanje:.ali najjace je kad peva od Jelene K.''slatka mala''..glava boli..:smeh2::smeh2:


Ima fin specifican glas , dobar pogotovu za balade ali on se provaljuje s njegovim repertoarom.Sta mislis kad bi Kemal Monteno ili Oliver Dragojevic pjevali pjesme od Jelene K. , Cece . Seke ..........:smeh2:

Crni Gruja
05-11-2008, 06:27
MA to sve zavisi od mesta dje peva. U sjenici je vise isao turbo folk, ali i on sam vise voli da svira zabavne. Dzaba, takav narod, kad malo popije samo daj narodjake, da pogodi pesma pa da se razbije koja :D NEgo promasismo temu.

Meni je recimo omiljeni pevac Bruce Dickinson, e to je glas ;)

Grupa, normalno Iron Maiden, pracena Metallicom.

edis_mumin
22-03-2009, 13:03
Kerber!!!