PDA

View Full Version : Čeka 14. dete sedam meseci posle poslednjeg porođaja


STRANAC
25-07-2008, 20:21
Samo sedam meseci nakon što je rodila svoje 13. dete, zgodna mama Džoan Votson (37) je presrećna što može da objavi da je ponovo u drugom stanju, piše Dejli mejl. Ova vitka mama kaže da obožava da je u drugom stanju, ali i da je srećna što posle svakog porođaja ima figuru kakvu je imala i pre rađanja. Samo pet dana nakon što je rodila 13. dete, ćerku Talulu, ova supermama nije imala problema da uđe u svoj uske farmerke. „Ja imam dosta sreće zbog toga što uvek lagano prolazim kroz trudnoću i nemam nikakve simptome”, kaže Džoan koja je u trećem mesecu trudnoće. Njen suprug Džon (42), koji je prevoznik, dodao je: „Ja sam najsrećniji otac na svetu. Imam toliko zdrave i srećne dece ali i ženu koja ima savršenu figuru”.Džoan Votson, koja je ranije govorila za Dejli mejl o problemima s kojima se susreće pri pripremanju obroka za 14-oro kaže da nema nikakve tajne o vraćanju na staru kilažu.
„Ne držim dijetu kad se porodim, ali imam veliku slabost prema čokoladi i kao i sve mame uživam u njoj tokom trudnoće. Ali, ja se nikad puno ne ugojim tokom trudnoće, a nemam ni pojačan apetit i to onda sve ide lako posle. Pretpostavljam da s obzirom na to da non stop trčkaram okolo za decom, vodim ih u školu, pravim im obroke i vodim ih u kupovinu tako moram da budem fit htela, ne htela”.
Sa deset sestara i tri brata, nova beba će imati dosta društva za igru u četvorosobnoj kući i to Natašu (19), Bredlija (18), Šanis (16), Maraju (13), Džordžiju (11), Kejtlin (devet), Britani (osam), Febrijana (sedam), Čarlija (šest), Liljarnu (četiri), Nerili Džejd (tri), dvogodišnju Arni, kao i sedmomesečnu Talulu. Nažalost, čevrta po redu beba ovog para Augustina je rođena prevremeno i umrla je dan po rođenju.
Kada su ih upitali da li će im ovo biti poslednje dete, Džoan je rekla da će prestati da imaju decu kada budu spremni, a da ona nije ni blizu toga da odloži svoju odeću za trudnice. (Blic)

STRANAC
25-07-2008, 20:22
jos samo da dodam,da jako volim velike porodice sa puno dece,sto vise to bolje...

supergirl
25-07-2008, 22:24
:eek:.
Ovoj treba preporuciti nase teme o imenima!

supergirl
25-07-2008, 22:37
Kad malo bolje razmislim,i meni se ovo svidja!
Rahat zenski fudbalski klub da osnuju,sa sve trenerima,sudijama i ostalima....cak i potencijalnom zamenom.
:bravo::bravo::bravo:

Ovo me je stvarno zaintigiralo!

Chupka_
25-07-2008, 22:54
Valja ovo sve izvesti na pravi put...da joj Bog dragi pomogne...svaka njoj cast:bravo::bravo: toliko puta, toliki bol pretrpjeti...:bravo::bravo::bravo:

nc.biber
29-07-2008, 23:38
... nemoj ba na put da ih izvodi zakrcice saobracaj nece moci vise niko nikud

sva sreca pa vecinom curice inace bi berber moro radit prekovremene da posuneti :biggrin:

hanna
06-08-2008, 19:16
blago njoj...najbogatija zena na svetu

sanna72
06-08-2008, 19:49
... nek su zivi i zdravi.....al' sto Chupka napisa, toliko puta i toliki bol podneti....svaka cast...:pljesak:

sabina
07-08-2008, 18:52
nek su ziva i zdrava, ali me interesuje kako stvarno ta porodica zivi i u kakvim uslovima. i koji je razlog sto ima toliko dece. znam, dece nikad dosta, deca su najvece bogatstvo, kad ga je Bog dao, dace mu i nafaku.... ali ipak?!

supergirl
07-08-2008, 20:51
Verovatno je to uredjenije nego cijela Srbija:), imaju silnu podrsku i pomoc od drzavnih institucija (u stvari u Americi su i to neki sponzori,verovatno).Pogledaj ih samo kako su obuceni!!!!
Nagadjam,al cisto sumnjam da je to kao sto bi,npr bilo ovde....
A ima i ovde slicnih primera,gledala sam razne emisije,i obicno je glavna konstatacija bila:"Nemamo sporet...a ni tv....jedna patike,na troje dece...pomozite!.....":)

supergirl
07-08-2008, 20:53
Mislia bih da ce biti teze nac dokaz....
http://www.youtube.com/watch?v=vxRzuM4k21Y

MajkaMaca
15-08-2008, 23:57
zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...

hanna
24-08-2008, 03:27
zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...

jeste vala..bolje da ne ulazih u ovu temu