PDA

View Full Version : Gimnazija "Jezdimir Lovic"


Pages : 1 [2]

MajkaMaca
15-11-2008, 23:13
pozdravit ce ga kad mu reklamira popravku,....:)

halilce
15-11-2008, 23:19
Da bi da ga otvori!:)
Pozdraviću ga...

NeXeN
16-11-2008, 00:15
Zar se Jelisaveta stvarno preziva...Hofman ili kako neko napisa.?

Moj glas ovog puta ide za mog dragog profesora Kira...:) to je legenda covjek,ah, sta sam se puta namjerno "kako on kaze"..klatila ..na stolici da me istjera.....imalo se preceg posla od istorije...:):)

ima on sad drugi izraz: klembuckanje (hehehe)

mersija
16-11-2008, 18:53
jesi li i ti volela reku.. :)

:) a ko jos tada nije voleo reku @STRANAC,pa kad smo pored nje disali punim plucima,i sve nam bilo potaman...:):)

36310
16-11-2008, 20:09
:) a ko jos tada nije voleo reku @STRANAC,pa kad smo pored nje disali punim plucima,i sve nam bilo potaman...:):)


Ehhhh...dao bih slatko deset godina za samo jednu gimnazijsku. :069: :zvizdi:

STRANAC
16-11-2008, 22:27
:) a ko jos tada nije voleo reku @STRANAC,pa kad smo pored nje disali punim plucima,i sve nam bilo potaman...:):)

:bravo::bravo::bravo: bravo legendo...

@36310 ako ti je za utehu nisi jedini...
najgore,covek kasnije shvati sve to tadasnje,ali....

lejla
16-11-2008, 22:50
Mileta MIŠO Grebović

je covek kakav se retko srece.
takvog genija i karaktera vise majka ne radja na tom prostoru...
da je dao Bog jos 2 takva coveka, u sjenici bi sivma bilo bolje,ali avaj...


Slazem se sa tobom.extra je i on.ali nazalost njega skola ne interesuje.on svoje znanje ne ume da prenese na ucenike.

Elvis-Eko
17-11-2008, 00:23
najgore,covek kasnije shvati sve to tadasnje,ali....


Tacno tako stranger. A da je sad samo ono jedno disco vece subotom navece :(

P.S Al pod uslovom da je Ismo Gicic dezurni :-P

halilce
17-11-2008, 00:30
Tacno tako stranger. A da je sad samo ono jedno disco vece subotom navece :(

P.S Al pod uslovom da je Ismo Gicic dezurni :-P
A ko bi bio DJ?
Mileta ili Jelisaveta?:biggrin::069:

Elvis-Eko
17-11-2008, 00:38
A ko bi bio DJ?
Mileta ili Jelisaveta?:biggrin::069:

Daj bre Halilce , iznenadjujes me. Ko da neko tamo slusa muziku :smeh2:, bitno je ko je dezurni :)

36310
17-11-2008, 08:49
...da je sad samo ono jedno disco vece subotom navece :(

:Violina: :10: :67: :3some: :081: :009: :tuca: ALI SVE U SVEMU TE DISCO VECERI SU BILE :31_1_11:

mersija
17-11-2008, 13:56
Eh,da Vam bi sad.....:)

Ada sto pohitaste da"porastete".....:) :)

amlA
17-11-2008, 14:53
Ma ko je odrastao,taman posla;)
Jesam se ismejala za Jelisavetu Sabljic...:)
Ja se neshto i ne secam tih diskaca,sve neki dim,magla....ovo,ono:biggrin:

STRANAC
17-11-2008, 16:38
Ma ko je odrastao,taman posla;)
Jesam se ismejala za Jelisavetu Sabljic...:)
Ja se neshto i ne secam tih diskaca,sve neki dim,magla....ovo,ono:biggrin:
ada,to je bilo pre nove ere,ksd su oni isli u skolu,ti i ja smo dosli tu posle nove ere-kad toga nije bilo vise ... :smeh2::smeh2::smeh2:

salim se,nemoj da zamerite...

aaliyan
17-11-2008, 17:36
..uh bas tesko da odlucim kome da dam glas..moze li neka lista omiljenih???

..imam puno onih ''omiljenih'' profesora meni..:(:(

..bas mi nedostaju..kao i oni manje dragi..
hmm-ovako..

Esma Tandirevic,Esad Mujagic,Safet Gilic,Mileta Grebovic,Hamdo Mesic,Camil Gracic,Hikmet Zekovic,Nermina Vrcic,Merita Zekovic(malo mi je predavala ali bila je kraljica,nekih mesec dana),Raco,Maxo,Zvonko Krisbaher,Nusreta Selimovic -nasa lavica:),Sumera Nuhovic,ajd nek bude i Zaim Hasic:),...

..duga lista aaa???:069::069:

supergirl
17-11-2008, 21:01
Glasa l' ko za Emra??

aaliyan
17-11-2008, 22:41
Glasa l' ko za Emra??

:eek:.:eek:.:eek:.

..videcemo..jos nije zatvoreno biracko mesto:biggrin:

36310
17-11-2008, 22:54
A znali neko nesto za mog najdrazeg profesora Blagoja Blaska Petrovica???
Radili jos uvijek ili je u penziji?
Ma kakva je to ljudina bila...on i Nedzip Bihorac,tesko bih nasao trceg.

Rarica
18-11-2008, 18:34
Srela sam ljetos Blaska,misli da je bio nesto bolestan,ne znam das li radi jos uvijek...I meni je on jedan od najdrazih profesora.

tmusa
18-11-2008, 19:39
Ne radi pri prosveti vise koliko sam upucen menja ga cerka HUSA PECANINA i zove se SELMA i velika je vestica mogu vam reci ali to nije vazno vazno je da blaska vidjam svakog utorka i cetvrka jer ima termin KARATEA u gimnazijskoj sali i tu ima toliko dece da je to jedno cudo...Od 3-4 godine do 18-19 godina i svi se raduju kada idu na trening i stvarno sam ga posmatrao jedno vece da nije nijednog djaka,decaka,devojcicu izosttavio da se nije pitao i pozdravio bas je legenda...BLASKO NAM JE FACA ZESCA A MENE ZOVE DUNISICE hehahahah

A uskoro cu da nabavim sliku direktora Murata Bazdarevica kako CUGA IZ KRIGLE PIVCE...VOLI VAS VAS TMUSA

supergirl
18-11-2008, 20:39
Bas sam ga maloprije videla!
Dobar pedagog i prava ljudina!

E,ljudi sta da uzmem za maturski?!
Mucno mi to da radim,al' kad se vec mora,stoumim se izmedju francuskog, latinskog, istorije, matematike...mozda mi jos ponesto padne na pamet!

Inace upisujem dizajn,arhitekturu,hortikulturu,filozofiju,menadzm ent (sta god to bilo!),ekonomiju,zurnalistiku i..hmmmm,javicu ako mi jos sta padne na pamet!

NeXeN
19-11-2008, 00:28
Preliminarni rezultati anonimne ankete sprovedene u gimnaziji "Jezdimir Lovic" u vezi odabira najboljih profesora:

1. Hikmet Zekovic
2. Fadila Zekovic
3. Nusreta Selimovic
4. Camil Ibrovic
5. Sumera Nuhovic
6. Nermina Vrcic
7. Camil Gracic
8. Safet Gilic
9. Mileta Grebovic
10. Hamdo Mesic

(podaci su dobijeni na osnovu 411 ispitanih ucenika od prvog do cetvrtog razreda,2008/09 skolske godine)


Ucenicki parlament gimnazije



Molim za komentare na ovu anketu.
Da li su to i vasi omiljeni profesori?
Koliko je po vasem misljenju ova anketa realna?
Da li je nekada kada ste vi bili gimnazijalci sprovedena slicna anketa?
Mislite li da po objavljivanju konacnih rezultata ankete moze doci do promena u odnosima na relaciji ucenik-profesor,profesor-ucenik?

Crni Gruja
19-11-2008, 02:52
Hamdo i Sajo su ovde totalno, ali totalno podcijenjeni. Hamdo je tako dobar profesor, samo to covek shvati tek kada zavrsi gimnaziju. A Sajo je ljudina.

Tahirovce
19-11-2008, 08:31
Uhhhh Halilce, oni u Gimnaziji lijece komplekse...
Ja mislim da je anketa realna,mada profesorice pod rednik brojem 3 i 5 ne poznajem, a od ostalih profesora predavao mi je samo IOVA .....

aaliyan
19-11-2008, 11:54
Uhhhh Halilce, oni u Gimnaziji lijece komplekse...
Ja mislim da je anketa realna,mada profesorice pod rednik brojem 3 i 5 ne poznajem, a od ostalih profesora predavao mi je samo IOVA .....


..da ti pomognem..
Sumera Nuhovic prof.francuskog i latinskog,devojacko prezime Gicevic,cerka Jakupa Gicevic..udata za Bata Nuhovic sto je drzao onaj caffe stix kod stadiona..prava gospodja-ovom prilikom je selamim..

dalje..Nusreta Selimovic je dosla iz Kladnice valjda je tamo radila,eto toliko znam o njoj:(..

NeXeN
19-11-2008, 12:21
..da ti pomognem..
Sumera Nuhovic prof.francuskog i latinskog,devojacko prezime Gicevic,cerka Jakupa Gicevic..udata za Bata Nuhovic sto je drzao onaj caffe stix kod stadiona..prava gospodja-ovom prilikom je selamim..

dalje..Nusreta Selimovic je dosla iz Kladnice valjda je tamo radila,eto toliko znam o njoj:(..
uzgred Sumera je moja razredna.
Nusreta Selimovic (poznatija kao Lafica/Lavica) takodje velika gospodja, predaje srpski jezik.

adnan
19-11-2008, 12:26
Hamdu su zaboravili jednu nulu:

1. Hikmet Zekovic
2. Fadila Zekovic
3. Nusreta Selimovic
4. Camil Ibrovic
5. Sumera Nuhovic
6. Nermina Vrcic
7. Camil Gracic
8. Safet Gilic
9. Mileta Grebovic
.
.
.
.
100. Hamdo Mesic

amlA
19-11-2008, 15:03
Ja bih Nerminu na prvo mesto stavila
onda Fiko(mada mi fizika odvratna bila )
Dila mi nije nikad predavala...ne znam
Caka je ledzend
Camil Gracic mi bio razredni...no comment
ove ostale ne znam
a joj,umalo zaboravih Hamda...haha metnuo ga Adnan dolje,pa se ne vidi...shta znam,meni je on bezze bio
Dama je bila pokojna Slobodanka Roganovic,sa onim njenim sheshirima i ludim stilom oblachenja i predavanja....kad je doshla da je menja ona Koka(ne znam joj ime,sa naocharima kao dno tegle),bilo je kao kad iz Pariza odesh u Chachak i trepcesh,ne kontash nishta....dje ode sve ono....tjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah:(

Tahirovce
19-11-2008, 15:46
Hamdu su zaboravili jednu nulu:

1. Hikmet Zekovic
2. Fadila Zekovic
3. Nusreta Selimovic
4. Camil Ibrovic
5. Sumera Nuhovic
6. Nermina Vrcic
7. Camil Gracic
8. Safet Gilic
9. Mileta Grebovic
.
.
.
.
100. Hamdo Mesic

orginalno i duhovito kao i uvijek :bravo::bravo::bravo: .....

aaliyan hvala za info sad znam o kome se radi ...

STRANAC
19-11-2008, 17:10
ja rekoj vec moj favorit je je Mišo i tu je kraj-neponovljiv je...
tako me namucio kroz skolu do poslednjeg dana,a kasnije nisam imao boljeg prijatelja od Hamda Mesica,
i treba ga upoznat mnogo mnogo dobro pa da se uvide njegovi kvaliteti...
isti slucaj je sa Muratom Bazdarom,i on ima svoje kvalitete koji su nemerljivi,ali opet i to treba zalsuzit i shvatit...
Sajo mi je isto jako drag...
sve u svemu,izbor je tu,a sad mesta su manje vise-kako za koga...

adnan
19-11-2008, 19:17
Stranac postujem tvoje misljenje ali je za mene Hamdo nikakav pedagog i ponasa(o) se kao primitivac. Barem u vreme kad sam ja isao u skolu.

Mozda je covek svakim danom u svakom pogledu napredovao. :biggrin:

STRANAC
19-11-2008, 20:32
Atko,hvala na razumevanju, a ja sam gledao iz svog ugla.
meni je bio predmetni prof. 4 godine,a razredni poslednje 2 gimnazije...
rekoh,do poslednjeg dana-muka,ali bas taj poslednji dan, @sejo se ja mislim seca frke oko maturskog,bas nam je bio naklonjen...
bilo je biti i ne biti matursko jer nismo bili zadovoljni ponudjenim objektom, a on kaze:
-matursko je vase,vi imate pravo da birate gde cete,ja sam sa vama pa na ulucu ako treba ali ja sam sa vama...
od tog dana je sve krenulo drugacijim tokom,posle se redovno informisao o mojem studiranju,pa posle bio razredni mojem bratu 2 godine,i tu se pokazao do maksimuma-da mu ne mogu nikada zaboraviti...
posle,vreme cini svoje,postali smo i drugari,sedeli pocesto zajedno druzili se i tako...
i danas smo jako dobri,i nikada ne mogu da zaboravim dobro koje je uradio za mene...

supergirl
19-11-2008, 21:39
1. Hikmet Zekovic
2. Fadila Zekovic
3. Nusreta Selimovic
4. Camil Ibrovic
5. Sumera Nuhovic
6. Nermina Vrcic
7. Camil Gracic
8. Safet Gilic
9. Mileta Grebovic
10. Hamdo Mesic

Mis'im,sta reci?!
Moj favorit je pobedio! :pljesak::pljesak::pljesak:

Primecujem da svi vi ovde pominjete te profesore i njihove ponasanje,nakon zavrsene gimnazije. Onda mu to to dodje:"Ko je kakav "komsija (u smislu ortak, sugradjanin, covek) od profesora gimnazije?" Po meni,treba gledat ko se kako ponas'o dok je sedeo za katedrom, a za posle.....
A mon vue, pojedinim nasim profesorima,cak bi i djaci mogli pedagogiju predavat!

36310
19-11-2008, 22:05
Secate li se Fadila Fijuljanina???
Kako je to moralan i principijelan profesor bio...
I dan-danas se secam nekih njegovih casova fizickog..ma drz'o je do sebe i do svog predmeta kao malo koji od njegovih kolega.
Kako vrijeme prolazi neke sam profesore vec zaboravio,Fadila sigurno necu!

Eto,hvala mu sto nas je ucio da budemo ljudi!

mersija
19-11-2008, 22:20
@36310,dobro si se sjetio,neki su ga "skoro"bili zaboravu dali...:)

Ma nije da NAS je samo ucio da budemo ljudi,ne znam koliko i da li se sjecas pored "fizickog"njegovih casova...plesa....:)
e to su casovi za pamcenje....stvarno je imao jedan korektan pristup uceniku kao da nam je bio "drug"i pored te njegove principijelnosti...

I jos bi da dodam, mog naravno nikada ne zaboravljenog,medju najdrazim profesorima tada i mog razrednog, rahmetli Semsa Soljanina,jer i to je stvarno bio covjek koji je ulagao, takoreci sve sto je pozitivno,dobro, prenosio je vrhunskim radom na svoje ucenike.

Ima jos par njih, spomenuce se sigurno,ali nekom drugom prilikom...:)

Elvis-Eko
20-11-2008, 03:16
Secate li se Fadila Fijuljanina???
Kako je to moralan i principijelan profesor bio...


Kako da ne , morao sam cak i svesku za fizicko da imam :smeh2: a takav "korektan" pristup ucenicima nisam ni u vojsci sreo :) ali nebih puno o tome , svako ima svoje misljenje a moje se malo razlikuje od vaseg

Nego, sjeca li se neko profesorice francuskog jezika , Estere :smeh2:kako je to principijelna i korektna profesorica bila :smeh2:
Samo jedan primjer. Imamo pismeni iz francuskog , ona nam napise sve odgovore na tabli , mi prepisemo i svi dobijemo petice :smeh2:

halilce
20-11-2008, 07:02
Sećate li se pokojnog Vatrenka,Dragojla Gobeljića?
Čovek koji je,po meni,bio vrstan i pedagog i čovek!
Još uvijek se rado sećam,njegovog upečatljivog lika,razgovora sa učenicima i riječi"Nemoj da bežite sa časa,ako hoćete da izađete da ljubavite,recite mi,pustiću vas"!
I onda,i ko je ljubavio i ko nije....

36310
20-11-2008, 08:37
...ne znam koliko i da li se sjecas pored "fizickog"njegovih casova...plesa....:)

Ada kako se ne secam draga @mersija...ma devojke su jedva cekale te casove plesa a nama muskarcima je to bilo mrznije nego neznam ti sta,jer znalo se nema kosarke,nema odbojke a za nas ti je to bilo k'o da i nije fizicko.
Secam se,Fadil pusti muziku izabere jednu partnerku(sa vise nego pristojnom distancom izmedju njih) za ples pa ti se razmaha po sali...e mi smo se valjali od smijeha(eh koje smo sirovine bili),a posle kad bi bio red na nas da plesemo pola odelenja(mislim onaj muski deo) ili "bolestan" ili "zalostan" pa ne moze da plese.Hahaaaa...ma bile su to godine,mislim stvarno....

amlA
20-11-2008, 15:20
Kako da ne , morao sam cak i svesku za fizicko da imam :smeh2: a takav "korektan" pristup ucenicima nisam ni u vojsci sreo :) ali nebih puno o tome , svako ima svoje misljenje a moje se malo razlikuje od vaseg

Nego, sjeca li se neko profesorice francuskog jezika , Estere :smeh2:kako je to principijelna i korektna profesorica bila :smeh2:
Samo jedan primjer. Imamo pismeni iz francuskog , ona nam napise sve odgovore na tabli , mi prepisemo i svi dobijemo petice :smeh2:



hahah je li sveska morala da bude u kockama ili linijama?:lmao:
Estere se secam,nije mi predavala nego sam je privatno znala...meni bila simpatichna,kao izgubljena u vremenu i prostoru...
Mi na chasovima fizichkog nismo plesali,Emro nas terao da skachemo i nekako mi nije bio drag.Kada ga sada sretnem, chudno mi,ne mogu da se setim shto sam ga mrzela ono....valjda zbog 3+ i chetvorke na kraju godine:zvizdi:

NeXeN
20-11-2008, 15:55
...
tako me namucio kroz skolu do poslednjeg dana,a kasnije nisam imao boljeg prijatelja od Hamda Mesica,
i treba ga upoznat mnogo mnogo dobro pa da se uvide njegovi kvaliteti...
isti slucaj je sa Muratom Bazdarom,i on ima svoje kvalitete koji su nemerljivi,ali opet i to treba zalsuzit i shvatit...
...
to sve falis stranacke kolege? :)

STRANAC
20-11-2008, 16:48
to sve falis stranacke kolege? :)
Nerko,ti znas valjda da sam ja sad apolitican i da sve gledam sa nekog aspekta za koji mislim da je realan...
nego,znam da se salis...:):):)

p.s.
secas se kad ti ja jednom rekoh za Murata,pa ti posle nekoliko dana uvide to
i rece mi da sam bio u pravu,secas li se...?

Elvis-Eko
20-11-2008, 16:49
hahah je li sveska morala da bude u kockama ili linijama?:lmao:


vala amla neznam koja sveska ali znam sigurno da je trebalo nesto specijalno

dz.biber
20-11-2008, 19:32
Hamdu su zaboravili jednu nulu:

1. Hikmet Zekovic
2. Fadila Zekovic
3. Nusreta Selimovic
4. Camil Ibrovic
5. Sumera Nuhovic
6. Nermina Vrcic
7. Camil Gracic
8. Safet Gilic
9. Mileta Grebovic
.
.
.
.
100. Hamdo Mesic


Nemoj biti skroman dodaj jos jednu 0 pa nek to mesto dijeli sa Muratom Bazdarom :biggrin::biggrin: ili prvo mesto od pozadi :eek:.
Ali nesmijemo zaboravit rahmetli Emina Zekovica koji zasluzuje prvo mesto sa bratom Fikom,Camilom ,Vlade Buric... :bravo::069::bravo:pa nek drugi nastave

NeXeN
21-11-2008, 00:31
Nerko,ti znas valjda da sam ja sad apolitican i da sve gledam sa nekog aspekta za koji mislim da je realan...
nego,znam da se salis...:):):)

p.s.
secas se kad ti ja jednom rekoh za Murata,pa ti posle nekoliko dana uvide to
i rece mi da sam bio u pravu,secas li se...?
salim se ja,znas vec....
jeste,secam se,stvarno,sada ga mnogo postujem i vidim da je jedan izuzetan covek,cesto naidjem tako hodnikom a on me pozove kod njega,popricamo o svemu...
sad sam predsednik parlamenta pa nekako mi to zahteva da imam vise kontakta sa njim i upravom skole...

adnan
21-11-2008, 12:50
Kako da ne , morao sam cak i svesku za fizicko da imam :smeh2: a takav "korektan" pristup ucenicima nisam ni u vojsci sreo :) ali nebih puno o tome , svako ima svoje misljenje a moje se malo razlikuje od vaseg


Moram da potpisem Eko. A i van skole je bio arogantan i naduvan, neznam zasto.

adnan
21-11-2008, 12:53
Kada ga sada sretnem, chudno mi,ne mogu da se setim shto sam ga mrzela ono....valjda zbog 3+ i chetvorke na kraju godine:zvizdi:

A sta si imala iz domacinstva? ;) :zvizdi:

amlA
21-11-2008, 21:34
A ti,a ti?:zvizdi:

adnan
22-11-2008, 16:39
Ja 5, preko veze. :cool:.

amlA
22-11-2008, 18:23
Aha,preko veze...jes jes
a rekoshe da si heklao k'o birana devojka:biggrin:

adnan
22-11-2008, 21:00
Jedino sam heklao po svadbama. :zvizdi:

tmusa
22-11-2008, 22:56
salim se ja,znas vec....
jeste,secam se,stvarno,sada ga mnogo postujem i vidim da je jedan izuzetan covek,cesto naidjem tako hodnikom a on me pozove kod njega,popricamo o svemu...
sad sam predsednik parlamenta pa nekako mi to zahteva da imam vise kontakta sa njim i upravom skole...
I ja mislim da je direktor dobar covek,majke mi nije los,cak je jako popustljiv...Prosle godine sam moagao da zavrsim izvan skole,da izletim naglavacke koliko sam imao izostanaka i on je bio krivac sto se to nije desilo...cenim ja njega ali jbg kad celo odeljenje prica da je LOS ja nemogu da se raspravljam sa njima i da tvrdim da je ipak dobar covek...Tako ti je to uvek u zivotu...Pokusao sam ja u par navrata da se suprostavim ali sam gorko najebo...HEHEHEHE bilo pa proslo...Cenim ovo

Elvis-Eko
22-11-2008, 23:20
A sta si imala iz domacinstva? ;) :zvizdi:


Jojjjjjjjjjj, kad se samo sjetim, hahahahahah pleli smo i heklali ko veliki a tek kako smo cilime tkali, hahahahhaha kod profesorice Ride, jel tako bese ?

amlA
23-11-2008, 00:43
Pojma ja nemam :biggrin:

supergirl
23-11-2008, 01:02
Balago vama sto ste taj predmet imali!
Prosle godine je Vulovic pitao u moje odaljenje zna li neko sta je potka,i niko (sem naravno mene:biggrin:) nije znao!

iSelektor
26-11-2008, 04:29
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...
Hteo bi da se izvinem Amli ako sam je u bilo kom polju povredio, ali smatram da nisam iz prostog razloga sto je Rida, u sustini javna licnost...
Kao i sto pisemo za druge nastavnike i profesore i ona je dobila svoje mesto ovde... Neko od njih dobije pozitivno neko negativno misljenje...
Ali hej, sta je u tome lose... Nisam nista iz privatnog zivota necijeg pisao vec ono sto mi deca, djaci zapazimo na casu. Jesu, i nasi kadrovi obrazovanja su javne licnosti... Hteli to ili ne...
Smatram da nisam lose nista napisao, ali eto opet sam se izvinuo. Nadam se da je OK?

Pozzz Tahirovic Zlatko

Elvis-Eko
26-11-2008, 04:46
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...



Haj hajirli bilo mada se ja ne sjecam da smo bilo sta lose rekli za tu osobu.
Ali eto , ako ti mislis da treba da se brise onda neka ostane tako. Izvinjavam se i ja onda , mada nemam pojma zbog cega :confused:

amlA
26-11-2008, 10:56
Nisam u toku...veze nemam shta je ko pisao,a ne dodiruju me komentari bash plaho...svako ima pravo da pishe shta hoce i kako hoce,moje je da odluchim da li cu da chitam i posecujem te ispisane strane:cool:.

mersija
26-11-2008, 11:01
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...
Pozzz Tahirovic Zlatko

Zlatko,pa ako je tako,u redu,izvinuli ste se ti i @Eko,pa hajde onda da pocnemo da se izvinjavamo svi ovako jedni drugima,zbog ovog ili onog posta ovdje.

Pa ima ovdje medju ovim ljudima,napisanih i malo da ne kazem...negativnijih postova od te ...majice..pa sta sada...
Normalno je to da se neko ovdje ili ondje nadje ...uvrijedjen..mozda,zato sto mu je ova ili ona osoba familija,pa svi ovi ljudi ovdje su necija familija(amidze,dajidze,tetke,strine ili sta vec),ali ne mozemo za svakoga da napisemo nesto POZITIVNO ako ta osoba u nasim ocima ne nosi nista u tom smislu,pa makar da mi je napisano i o rodjenom ocu....
Zasto sada realizujemo svaki napisani post u djetalje,trazimo dlaku u jajetu,svidjalo se to nekome ili ne,valjda je tema o NJIMA tim,kako ih ti nazva,nasim javnim licnostima.
Sta sada treba da IZMISLJAM nesto lijepo ako je ova ili ona licnost daleko od toga,mada koliko sam mogla da procitam iz postova do sada,nismo (bar se nadam) nikoga direktno uvrijedili sa "to malo sale",ako smo i napisali....Ima dovoljno ozbiljnih tema....
Ovdje se bar na kratko vratimo u skolske dane,prisjetimo se necega sto nas sigurno sve redom nasmije,oraspolozi.
Normalno je da su i oni ljudi,ali su to za mene neke fine uspomene koje eto na ovaj ili onaj nacin nosimo u svojo podsvijesti...iz skolskih dana...

E da se vratim temi....

Ne znam da li ga je neko do sada pomenuo,ali na listi mojih dragih profesora stoji jedan zaista covjek sa izuzetnim "ljudskim"kvalitetima,cak sta vise nevazanim za skolu,kao osoba"kojoj si mogao da se povjeris,zatrazis savjet,i da uvijek nadje vrijeme da bude tu,ako ga zatrebas ..Nedzib Bihorac.

Pozzz

amlA
26-11-2008, 11:12
Nije mi jasno shta se sad polemishe oko toga?
Fino se izvinite Mersiji shto ste se izvinili meni i idemo dalje hihihi
Niti sam se nashla uvredjena,niti sam trazila bilo kakvo objashnjenje(kao shto rekoh vec u gore napisanom postu) i ne vidim mesto daljnim komentarima na tu temu.
(kao ni "upute za upotrebu" od strane Mersije....nije ovo sirup pa da ga svi moramo protresti prije upotrebe);)

Crni Gruja
26-11-2008, 12:11
Hahayha, Alma, raja uvijek bila. Nema, moj komsiluk je zakon :D

36310
26-11-2008, 15:00
Ne znam da li ga je neko do sada pomenuo,ali na listi mojih dragih profesora stoji jedan zaista covjek sa izuzetnim "ljudskim"kvalitetima,cak sta vise nevazanim za skolu,kao osoba"kojoj si mogao da se povjeris,zatrazis savjet,i da uvijek nadje vrijeme da bude tu,ako ga zatrebas ..Nedzib Bihorac.

Ja sam ga pominjao @mersija i to cini mi se u vise navrata...Predavao mi je u sve cetiri godine srednje,najprije marksizam a kasnije sociologiju...
Kao sto ti rece,Nedzib je zaista izuzetan covek.Imao je neki poseban pristup uceniku i mislim da mu,kao pedagogu,nema premca u onoj skoli.

supergirl
26-11-2008, 20:53
Nedzib Bihorac?! Nikad cula!
Al' po tom vasem opisivanju,rekla bih da ja imam jednog slicnog a to je Camil Gracic (Tifi),po meni super profesor i pedagog. Ume na sebi svojstven nacin da natera ucenika da nauci, kod njega nema veze,niti provlacenja. Kad naucis,dobices dva!Prije toga-nista!
Ne zalazi preduboko u teme koje obradjuje,sto je najpre dosadno,ali kad vidimo da npr. za jednu peticu treba da znas tih 5 stranica,onda to i nije lose!
Nastvarno je da u mom odeljenju ima 20petica iz filozofije (kao da je to "laka" nauka),ali je stvarno da svih tih 20ucenika zaista znaju gradivo iz cijelog polugodja!
Uz to,on je profesor koji (posle Fika :069:) najbolje cijeni licnost ucenika,a to je takodje vazno!

supergirl
28-11-2008, 22:58
E,ljudi sta da uzmem za maturski?!
Mucno mi to da radim,al' kad se vec mora,stoumim se izmedju francuskog, latinskog, istorije, matematike...mozda mi jos ponesto padne na pamet!

Inace upisujem dizajn,arhitekturu,hortikulturu,filozofiju,menadzm ent (sta god to bilo!),ekonomiju,zurnalistiku i..hmmmm,javicu ako mi jos sta padne na pamet!
By the way, uzela sam likovno!:predaja:

halilce
29-11-2008, 00:57
By the way, uzela sam likovno!:predaja:


Nisi me iznenadila!
Dobro barataš sa Paint-om!:lmao:

NeXeN
29-11-2008, 11:27
Nisi me iznenadila!
Dobro barataš sa Paint-om!:lmao:
:biggrin::lmao::pljesak:

supergirl
29-11-2008, 19:13
http://img508.imageshack.us/img508/821/pitara0.jpg
Nije Bog zna kako ispalo!
Al' kad ovi inicijali budu vrijedeli milione,imaces cim da se falis! :069:

supergirl
29-11-2008, 19:15
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zaboravila sam inicijale!:lmao::lmao::smeh2:

halilce
29-11-2008, 19:16
Hahahahah:smeh2:
nije mi što si ti zaboravila,no ja mrtav padoh tražeći ih!
hahahah:smeh2: