PDA

View Full Version : Selamim Vas! Idem.


NeXeN
28-06-2008, 00:23
Posto vidim da neko ovde nije shvatio moju salu sa administratorima i vidim da nisam dobrodosao resio sam da odem sa sajta.
Nego da ne duzim,shvatite da sam hteo samo da se dobro zabavimo pa bilo to i na racun admina.
Enko,Adnane i Jasmine vidimo se kad dodjete u Sjenici (obecali ste mi) a jedva cekam da vidim i ostale,znate gde radim,svratite...
Evo vam i mojeg msn-a:
zuga_90@hotmail.com
javite mi se pa se vidimo....
Selam alejkum!

molim administratore da me banuju sto je pre moguce.

STRANAC
28-06-2008, 00:37
Nerko,
imao sam priliku kada sam i ja otisao,ali ne zbog ne razumevanja sa adminima,
vec zbog nekih likova koji su se vrzmali ovuda...
ali,ono sto mogu da ti kazem je to da Zlaja nikako i nigde do sada nije pokazao losu nameru ni prema kome...
Video sam sta je bilo,i mislim samo da je nesporazum u pitanju...
Otici je najlakse,nikome to nece doneti ni dobro ni lose,ali ipak mislim da je bolje da uvidite gde je nesuglasica nastala i ispravite to...
Video sam tvoju salu,ali shavi i Zlatka,na 10-ak svojih sajtova svakoga dana mora da procita skoro svaki post,i zamisli koliko je to podataka i da li je u takvoj frci spreman da razume svaki post...
Ono sto ja mogu da kazem je da sma siguran da ni Ti ni On ovde niste imali zle namere vec je samo nesporazum....

a za vidjenje,garant,ali za Novu,do tada ti zelim sve najlepse...

NeXeN
28-06-2008, 00:46
Nerko,
ono sto mogu da ti kazem je to da Zlaja nikako i nigde do sada nije pokazao losu nameru ni prema kome...
pa zasto ja imam utisak da jeste prema meni?

a za vidjenje,garant,ali za Novu,do tada ti zelim sve najlepse...
cekam te....
i ja zelim sve najbolje tebi,porodici i posebno slatkisu denijalu....

STRANAC
28-06-2008, 00:55
rekoh ti ,verovatno u postu je prevideo tvoj smisao za humor...
videces da je nesporazum...
nema nas puno da se delimo,svi smo ovde nasi i na svome...
opusti se,ovo je najbolje mesto za to...
pozzz druze moj...

iSelektor
28-06-2008, 01:05
E moj NeXen, sem da ti kazem da ovde je svako dobro dosao, nemam sta da ti kazem, to sto ti mislis da ja imam nesto licno protiv, lose mislis...
Ali kao sto ti vec napisah... mozes da se salis i sve je ok u granicama, dok sam bio olos nisam ti nista rekao niti mi je smetalo...
Ali kad neko pravi zajebanciju sa poslom od koga ja zivim i 24 sata dnevno sedim za kompjuterom zbog toga, onda nemam pardona...
Ja se stvarno trudim da drzim ravnotezu u svemu... Ponajvise na ovom sajtu, jer znam kakav je nas narod i kako funkcionise sve ovo...

Ali na rekla kazala se kao i obicno ne palim, sto se mene tice licno, kao ostao kao otisao na isto mi dodje.. jer ne znam te, znam da si mlad i da sam najmanje duplo stariji od tebe...

Zamisli ja sad dodjem i kazem pljuvao si mi u cevape, naravno iz zajebancije ali sam ozbiljan...
Naravno pred svima... kako bi se osecao?
Ispada ne cenis svoj posao, ne cenis ono od cega zaradjujes... Ispada da zajebavam narod sa onim sto sam napisao!!!
Imas svoju generaciju... sa njima se na kontu toga zezaj brate :)

Polako momak... obuzdaj se malo i ostani uz nas... upoznaces i mene i videces da nisam hogar strasni, vec samo viki :)

Olosu jedan :icon_cheesygrin:

iSelektor
28-06-2008, 01:08
A mozda sam i stvarno previse ostareo pa ne razumijem danasnju vrste sale?
Mozda ima i toga 8)

STRANAC
28-06-2008, 01:13
A mozda sam i stvarno previse ostareo pa ne razumijem danasnju vrste sale?
Mozda ima i toga 8)

kakva starost,o cemu ti to...:cekam::cekam::cekam:
jok,nego hajde da se takmicimo sa njima mladjima,pa da vidimo ko vise moze....:cekam::cekam::cekam:

npr,da baci pogled u vis....hehehhehe

nedamo se Zlajo,ali ipak opterecenost svakodnevicom ne da uvek da budemo koncentrisani na sve i svasta...

iSelektor
28-06-2008, 01:32
mozemo ja sam za da se takmicnimo sa njima i to u svemu 8)

upravu si brate, i ne kazem ja nista za to... ali ako ukazem na to, onda znaci da smeta, ali isto tako ne mislim da nije dobrodosao!

veliki si samo koliko si velik!

STRANAC
28-06-2008, 01:50
moracemo napraviti ekipe,pa pored susreta forumasa,napraviti i forumijadu,
i da se poigramo u par igara(golici,basket,odbojka i sl.)
bilo bi fino...

nego,Nerko je drug mog brata,i dobar je decko...
vredan,radan,u skoli je super,drustven je i nije sebican-bar ne prema drustvu ono sto sam ja primetio...
mislim da je sad uvideo da nisi imao nista lose prema njemu,
i da se ispostavilo ono sto sma napisao da ti nemas losih namera ni prema kome...
eto,sad je on na potezu,i da vidi da je ovo arhiva sa srcem...

Elvis-Eko
28-06-2008, 04:34
Ja sam od samog pocetka pratio svu situaciju i sa sigurnoscu mogu da tvrdim da Nexen nije mislio nista lose.
Jednostavno , takav je tip, voli da se sali na svaciji racun a siguran sam da voli da se nasali i na svoj racun.
Medjutim , ima jedna druga stvar . Zlaja je primjetio , isto kao i mnogi ovdje da vecina ovih mladjih clanova , mislim na ove novije clanove , tako reci "bockaju pravo s vrata " sto bi rekao nas narod
Nexen , moras i ti da shvatis da je kroz ovaj forum proslo sve i svasta. Bilo je onih koji su provocirali i vrijedjali od prvog dana tako da ni opomene nisu urodile plodom vec je moralo da se banuje.Hocu da ti kazem da te Zlatko ne poznaje i sigurno nije znao s kojim si namjerama dosao tako da moras i njega da shvatis . Ja sam siguran da si fin decko , primjeti se i da nisi nista lose mislio . Cak sta vise , svidja mi se tvoj smisao za humor :) samo izbaci neke rijeci iz upotrebe , pre svega kad se obracas nekome koga ne poznajes i sve ce biti u redu.

hanna
28-06-2008, 05:17
Neko kome nije stalo da bude ovde nikada se ne bi ovako oprastao...mozda jeste mlad ali je,cini mi se pametan i voli dobro zez...sa druge strane...administatori su super osobe i fer prema svima...tako da se ovaj nesporazum moze lako resiti...a da niko ne napusti sajt

halilce
28-06-2008, 12:06
Slažem se u potpunosti sa svim što je rečeno,posebno na Ekov post!
Mislim da je fino da se zezamo na svačiji račun,a ko nemože to da podnese,neka se izjasni!
Činjenica je,da mlađi članovi,idu direktno na provokaciju,ili"na start bez lopte"!
Za to se dobija i crveni,a ovde prođu sa direktnom opomenom posle 10-tak "startova",a ban,vrlo teško!
Nexen,neznam te lično,ali tvoju šalu sam prihvatio kao takvu,a i ti moju čini mi se!
Što kaže Stranac,teško je ostati ravnodušan na čitanje 1000 postova dnevno,i da udovoljiš svakom članu,da ga ne uvrijediš ili da ga drugi ne uvrijedi!
Pozdravljam te i ako ostaneš,nećeš se pokajati!
Ako odeš,nećemo pojesti ćevape,ali ćeš opet dobiti bakšiš "u šljivama"!:pucaodsmijeha::lmao:

Prijepoljka
28-06-2008, 12:39
molim administratore da me banuju sto je pre moguce.


Zar toliko sumnjas u sebe, pa ti treba ban, ono, za svaki slucaj da se ne vratis?! :D
Nemoj bre, sedi, uzivaj...

NeXeN
28-06-2008, 13:01
pretpostavljao sam da je ovde svako dobrodosao ali mi se za tren ucinilo da ja nisam... mozda sam previse osetljiv sto se tice nekih stvari,mozda nisam sagledao situaciju iz ugla kojeg vi gledate,jer sam mlad na forumu i ne znam uopste ko se cime ovde bavi....
medjutim kad sagledam sad malo bolje situaciju,kad znam da je covek opterecen svim tim sajtovima i forumima,a i ja sam bio jedno vreme moderator na sajtu koji je imao preko 50 000 korisnika i znam kako je to sve,zakljucujem da @tahirovic nije imao neke zle namere,samo nije nasao dobar nacin da se izrazi...
nisam se ni ja mozda dobro izrazio u svojoj sali,mozda sam bio grub,ali shvatite da nisam imao ni najmanju losu nameru...
da @altuna,stalo mi je da budem ovde,zato sam i otvorio ovu temu,da bih se uverio da su moje pretpostavke o tome da sam dobrodosao tacne....
cekam te @halilce,samo ja ne primam baksis (naredio gazda :pucaodsmijeha:)
@prijepoljka sedim....

hvala vam svima sto ste mi pomogli da resimo ovaj problem...
izvinjavam se @tahirovic-u i svima drugim koji su se mozda nasli uvredjeni....
pozdrav!!!!

halilce
28-06-2008, 13:10
Rešeno!Drago mi je!:bravo:
Spremi 5 upola sa kokicama,hahahah:pucaodsmijeha:

MajkaMaca
28-06-2008, 13:30
e,pa lijepo sto si sve natenane analizirao.nisam htela da se oglasavam na ovu tvoju temu,jer licno nisam bila pogodjena,pa sam mislila, draga volja ko hoce da ostane,a ko da ide...svi se nekako razlikujemo(po misljenjima ,godinama starosti itd...)i zato, drago moje dijete uvek ce ovde bit i podrski i neslaganja u misljenjima,zato, moj savet strpljenje,a ako ti nesto ne odgovara jednostavno zaobici...drago mi je da si odlucio da ostanes sa nama....selam

iSelektor
28-06-2008, 18:18
I meni je drago da si se odlucio na taj korak...
Prihvatam izvinjenje ali se i pridruzujem istim, ako sam ja tebe necim uvrijedio da ti se izvininem, nemam problem sa tim...
Lijepa rijec resava mnogo pitanja :)

Baksis ces dobiti hteo to gazda ili ne hehehe, meni ne moze da zabrani!

Pozzz 8)

Tahirovce
28-06-2008, 19:59
Sve je dobro kad se dobro svrsi :icon_cheesygrin: ......

NeXeN
29-06-2008, 01:13
ma nije problem baksis u parama nego vidis hoce da mi daju u sljivama.... :)
pozdrav svima....
hvala vam svima sto ste mi pomogli da shvatim ovu situaciju....

Elvis-Eko
29-06-2008, 06:20
hvala vam svima sto ste mi pomogli da shvatim ovu situaciju....



Ma care , tebi nije trebalo puno da shvatis za razliku od pojedinih koji ni dan danas nista ne kapiraju, sto samo govori kakva si licnost:)

hanna
01-07-2008, 22:14
NeXen....drago mi je da si ostao,bez obzira sto sam ja nova i jos malo koga znam....a najdraze mi je to sto ste resili nesporazum