PDA

View Full Version : Za sta vam najvise sluzi komp?


Eldin
24-06-2008, 16:58
Znam da masa ljudi ima komp, pa me cisto interesuje za sta ga najvise koristite :)

ado
24-06-2008, 20:03
Evo 10 minuta hocu nes da napisem al neznam sta :) , hmmmm ....hahahhahahah, za internet..hahahahhahahah

Zijadina
24-06-2008, 20:31
evo npr.ja.... odakle da pocnem......po 7-8 sati sam za komp. zato sto radim njime...pa napravim 3-4 sata pauze a onda SHOPPEN!!!!!! Dokle ziro-racun dishe :)

supergirl
24-06-2008, 20:36
za internet,naravno....

Tahirovce
24-06-2008, 20:37
internet,sve sto radim na komp vezano je za internet,ako nemam interneta ne prilazim kompjuteru......

Zijadina
24-06-2008, 20:39
a, da....da nezaboravim jos Amaro. Jak razlog da palim PC.

tmusa
24-06-2008, 21:03
Najvise PC koristim radi interneta/msn najvise/ a radi muzike....i kad nemam internet ja koristim PC jer volim muziku...a PC mi je pun muzike

Prijepoljka
24-06-2008, 21:21
A jel' imas muzike na PC-u? :D

Meni sluzi za ukras! :D Buduci da je stalno upaljen... :D Posto imam ADSL, "uletim" tu i tamo kad mi nesto treba...

supergirl
24-06-2008, 23:32
Secam se da sam komp "kupila" sa 11,i sluzio mi je za igrice,PAINT (iskustvo govori sve!) i word! Onda sam u 6.razredu zavrsila onaj kurs u Flores,sto je cijela Sjenica pohadjala (da se pofalim,bila prva na onom testu na kraju! :P). U sedmom dobijam i internet,ali mi je bilo zaprijeceno da ne smijem da ga koristim,zbog virusa :):):) (kad pogledam brata od 7god,barata netom bolje nego ja!).no ipak sam ga ja krala po malko!

Uz sve to,muzika je stalno trestala (tako je i sad!)!

Sad mi ponekad treba i za skolu,al' ipak i dalje najvise mi koristi za razonodu!

Beba
25-06-2008, 01:42
Hehhe kako se seti pitanja.... :D
Verovali ili ne (ko me poznaje), u pocetku sam bila totalni protivnik compa. Pa sam pocela da ga koristim za skolu, nesto se tripovala da kucam i prekucavam knjige :D da bi se vremenom javila ljubav prema kolekcionarstvu muzike.
Medjutim, sada vec mogu da kazem da 'ne blejim' za compom, retko, bas retko kad. Imam svoje obaveze i zaduzenja na internetu, i bas sam odgovorna po tom pitanju heheh :) Pitajte ako ne verujete 8)

Nazalost, iako imam (pre)mnogo muzike, retko se desava da kao sedim i slusam...Ponekad pustim poneki film...
Dakle, pc mi ne sluzi kao izvor prihoda, vec mu je osnovna svrha, kao i moje prisustvo, drustveno-koristan rad heheh :D


Pozzzzz

Crni Gruja
25-06-2008, 02:06
Neko ujutru voli da zapali kafu, otvori novine i pijucka kaficu. Ja komp sluzim kao zamenu za to. Posto ne pusim, a kafu pijem samo u ekstremnim slucajevima (;)), onda kad ustanem sednem za komp i isproveravam 4-5 stranica koje posecujem svaki dan. NAravno, forum na prvom mestu. Znaci za relaksaciju i ubijanje vremena